Sürü Fragmanı: Beyoncé Benzeri Pop Yıldızı Putperestliği Ölümcül Bir Hal Aldı


Malia Obama İyi Bir Senarist mi? TV Patronu Diyor ki…

Beyhive’ı duydunuz, şimdi Swarm ile tanışın.

Prime Video’nun 24 Şubat fragmanında Sürü, Dominique Balık Sırtı yayıncı tarafından “beklenmedik bir ülke çapında yolculuğa çıkan dünyanın en büyük pop yıldızına takıntılı genç bir kadın” olarak tanımlanan Dre’yi oynuyor.

Görünüşe göre, Ni’Jah adlı pop yıldızı – tarafından canlandırılıyor. Nirine S.Brown– ile çarpıcı bir benzerlik taşıyor Beyoncé.

Dre, “O herkes gibi değil” diyor. “Ne düşündüğümüzü biliyor ve ona bir isim veriyor. O bir tanrıça.”

Şov için hazırlanan fragman, donald glover Ve Janine NabersDre’nin Ni’Jah’ın turuna son derece pahalı biletler satın almak için bir kredi kartı açtığını görüyor – satın almayı deneyen herkes için muhtemelen tamamen gerçek bir senaryo Rönesans tur biletleri.

Ancak, Dre’nin kız kardeşi Marissa, oynadığında Chloe Bailey— Dre’ye Ni’Jah’a artık aynı şekilde tapamayacağını söyler, Dre, Ni’Jah’ın Swarm adlı kudurmuş destekçileri grubuna daha da derinden düşer.

Fandom kargaşasına girmeye başladığında, Dre’nin etrafındakiler onu her şeyin göründüğü gibi olmadığı konusunda uyarır ve bir kişi, “Onlar senin arkadaşın değiller. Bunlar çılgın hayranlar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366012/lessigreaterswarmlessigreater-trailer-shows-one-fan-s-descent-into-madness-over-beyonce-like-pop-star?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir