Sürtünmeyi Önlemek İçin 8 Basit Yöntem


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Sıcak havaları ve ona eşlik eden kıyafetleri dört gözle bekliyorsanız, sürtünme ile karşılaşmanız kaçınılmazdır. Sürtünme, herkesin başına gelen ama çoğu insanın hakkında konuşmadığı şeylerden biridir. Ne yazık ki, bu kalıcı bir sorun. Bir öğleden sonra etrafta dolaşmak, günlerce rahatsızlığa neden olabilir. Neyse ki, bu sorunu önlemenin bazı yolları var.

Sürtünmeyi önlemek için pek çok faydalı ürün var. merhemler ile motorcu şortu. Ve elbette, sürtünme meydana geldiğinde, daha hızlı kaybolmasını sağlayacak bazı faydalı tüyolar vardır. Sıcak havalardan en iyi şekilde yararlanın ve sahip olunması gereken bu öğelerle endişelerden kaçının.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368003/8-simple-hacks-to-prevent-chafing?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir