Suri Cruise Bir Arkadaşıyla Harry Potter Mağazasını Ziyaret Etti – Hollywood Life


Suri Gezisi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: JosiahW/BACKGRID

Suri Gezisi16, 7 Temmuz Perşembe günü New York’taki Harry Potter mağazasına uğradığında her zamanki gibi büyüleyici görünüyordu. Katie Holmes43 ve Tom Cruise60 yaşında, yaz sıcağında bir arkadaşıyla takılırken ve New York Manhattan’ın Flatiron semtinde bulunan dükkanda büyülü ürünleri incelerken giyinmiş.

Suri, çiçek desenli ve 2000’li yılların havasına sahip ipeksi Robin’in yumurta mavisi eteğini giyen süper sevimliydi. Sade beyaz bir kolsuz bluz midi eteğini dengelerken, bir çift koyu mavi yüksek top Converse spor ayakkabı ile görünümüne havalı ve rahat bir dokunuş kattı.

Suri Gezisi
Suri Cruise ve bir arkadaşı 7 Temmuz 2022’de New York’taki Harry Potter mağazasına yaptıkları gezinin tadını çıkardı. (JosiahW/BACKGRID)

Uzun boylu New Yorklu genç, tıpkı annesine benziyordu ve uzun kahverengi saçlarını serbestçe geriye doğru salıyordu. Bu arada, dükkanın içine dalmak için bileğinde bir yüz maskesi tuttu.

Kızlar, Harry Potter’dan ilham alan eşyaları incelerken iyi vakit geçiriyor gibi görünüyorlardı. Bir noktada, bir bardak Kaymakbirası – alkolsüz bir şekerlemenin tadını çıkarırken yeşil ve gümüş Slytherin kravatlarını denedikleri görüldü. JK Rowling kitabın.

Suri Gezisi
Kızlar Hogwarts kravatlarını denediler ve alkolsüz Kaymakbirası yudumladılar. (JosiahW/ARKA GRİD)

Suri harika bir yaz tatili geçiriyor gibi görünüyordu. Aynı zamanda, annesi Katie’nin onunla olan romantizmi gibi görünüyor. Bobby Wooten ısınıyor. bu Dawson’s Creek cutie ve müzisyen Nisan ayı civarında çıkmaya başladılar ve kırmızı halıdaki ilk çıkışlarını Haziran ayında 2022 Tribeca Film Festivali sırasında yaptılar.

Ve görünüşe göre Suri, içeridekilerin kafasına koyduğu gibi, annesinin yeni romantizmi için. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Katie erkek arkadaşı Bobby ile tanıştırdı Suri ve Suri onu kesinlikle onaylıyor, ”diye açıkladı içeriden. “Bobby davranır Suri sevdiği bir yetişkin gibi ve Sidrar annesini mutlu görmenin harika olduğunu düşünüyor.” Katie çıktı Jamie foxx 2013’ten 2019’a kadar ve şefle kısa süreli romantizm yaşadı Emilio Vitolo 2020 sonbaharı ile 2021 baharı arasında.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/08/suri-cruise-harry-potter-store-with-friend-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir