Supernatural Prequel The Winchesters’a İlk Bakışınız


Sonunda buluşma zamanı Winchester’lar.

prequel serisi Doğaüstüoynadığı CW draması Jensen Ackles ve Jared Padalecki 2005’ten 2020’ye kadar The CW’de 15 sezon boyunca koşan Dean ve Sam Winchester, hayranlara Dean ve Sam’in ebeveynlerinin nasıl tanıştığına dair ilk bakışını veriyor.

Gösteri tamamen yeni bir oyuncu kadrosu tanıtırken, olayların arkasında hala tanıdık bir ses var. Ackles anlatıyor Winchester’lar Ailesinin geçmişi hakkında cevaplar arayan karakteri Dean olarak.

Dean fragmanda “Winchester hikayesi her zaman bir gizem olmuştur” diyor. “Ailem hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmam gerekiyor. Onları bir araya getiren kötülüğün avı mıydı? Yoksa daha fazlası mıydı?”

Bu soruları yanıtlamak için 1972’ye ve Dean ile Sam’in ebeveynleri Mary arasındaki ilk buluşmaya gidiyoruz (Meg Donnelly) ve John (Ejderha Rodger). John değilken Mary bir iblis avcısı olarak yetiştirildi, ancak ikisi de babaları hakkında bilgi edinmek için benzer arayışlarda.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331698/your-first-look-at-the-supernatural-prequel-the-winchesters?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel