Supernatural Prequel Kesinlikle Gerçekleşiyor


Sam ve Dean’in kökenleri resmen araştırılıyor.

Doğaüstü prequel serisi Winchester’lar The CW tarafından seçildi, ağ 12 Mayıs’ta duyurdu. Dizi, Sam ve Dean’in ebeveynlerinin hikayesini anlatacak. Jared Padalecki ve Jensen Acklessırasıyla.

Ağa göre “Sam ve Dean’den önce John ve Mary vardı”. “Anlatıcı Dean Winchester’ın bakış açısından anlatıldı, Winchester’lar John’un nasıl yaşadığının epik, anlatılmamış aşk hikayesidir (Ejderha Rodger) Mary ile tanıştı (Meg Donnelly) ve sadece aşklarını değil, tüm dünyayı kurtarmak için her şeyi nasıl ortaya koyduklarını.”

Proje bolca heyecanla gelirken, aynı zamanda tartışmalarla da dolu. Jensen şovun anlatıcısı olarak hareket ederken ve dizinin baş yapımcısı olarak çalışırken, Jared’ın tüm bunların olup bittiği hakkında hiçbir fikri yoktu.

“Kanka,” tweet attı gösteri için planlar açıklandığında. “Afiyet olsun. Keşke bunu Twitter dışında bir yerden duysaydım. İzlemek için heyecanlıyım ama Sam Winchester’ın hiçbir ilgisi olmamasına üzüldüm.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330820/the-supernatural-prequel-is-definitely-happening-plus-2-other-new-cw-shows?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın