Superman & Lois’te Jordan Elsass’ın Yerine Kim Gelecek?


Süpermen ve Lois yeni bir süper kahraman bulmuştur.

Michael Piskopos Clark Kent/Superman’in genç oğullarından biri olan Jonathan Kent rolünü oynayacak (Tyler Hoechlin) ve Lois (Elizabeth Tulloch) The CW’nin süper kahraman şovunda, ağ E’ye onay verdi! Haberler. Avustralyalı bir aktör olan Bishop, kısa süre önce Disney Channel’ın filminde DJ Maz’ın başrolünü oynayarak Amerika’daki ilk filmini yaptı. Döndürmek.

Jonathan’ın rolü daha önce Ürdün ElsasWarner Bros. Television’ın kişisel nedenlerden dolayı 2022 Ağustos’ta diziden ayrıldığını duyurduğu.

Stüdyo 17 Ağustos’ta yaptığı açıklamada, “Jordan Elsass, stüdyoya kişisel nedenlerden dolayı üçüncü sezon için Superman & Lois’e dönmeyeceğini bildirdi.” Dedi. “Jonathan Kent’in rolü yeniden şekillenecek.”

Bishop, oyuncu kadrosuna heyecanla yanıt verdi. Instagramyeniden gönderme Son tarih duyurusu Süpermen kostümü içinde 4 yaşında bir fotoğrafıyla birlikte.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345188/superman-lois-has-found-its-new-jonathan-kent?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir