Super Bowl Reklamında Göründükten Sonra Ben Affleck’in Dunkin’ Order’ı Açıklandı – Hollywood Life


Super Bowl Reklamında Göründükten Sonra Ben Affleck'in Dunkin' Order'ı Açıklandı – Hollywood Life
İmaj Kredisi: Karen Dudley/Mega’nın izniyle

“Kahveyi her zaman toplulukla ve arkadaşlarla konuşmayı – ve sohbetleri ve sosyalleşmeyi – çekiciliğin bir parçası olduğunu düşünüyorum” ile ilişkilendirdim. Ben Affleck söylenmiş İNSANLAR Dunkin’in Super Bowl Reklamındaki görünüşünü tartışırken. 50 yaşındaki Ben, Medford, Massachusetts’te arabaya servis yaparak nokta için köklerine döndü. Ve eğer Ben’in topluluğunun bir üyesi (diyelim ki karısı, Jennifer Lopez) ona Dunkin’den bir şey alacak olsaydı, emri ne olurdu? “Aslında o kadar da heyecan verici değil. Sadece buzlu kahve, süt ve iki şeker, bazen Splenda” dedi. İNSANLAR. “Bazen itiraf etmem gerekiyor [using] badem sütü, [but] Gerçekten bilmek istiyorsan, bazen unutuyorum.”

“Ben oldukça kolayım,” diye devam ediyor. “Bunu söylediğim için bazı insanlar benimle dalga geçecek ama ben aslında çok basitim. Bir şeyi seversem, her gün aynı şeyi yerim, aynı kahvaltı, aynı kahve, aynı anlaşma. Mesela, bir restoranda bir siparişi beğenirsem, geri dönüp her seferinde bunu sipariş edeceğimi bilsem. ‘Bunu neden değiştireyim ki? Bunu gerçekten beğendim.’ Bunu sadece kendi iyiliği için değiştirmek isteyen biri değilim.

Ben, insanların “tüm bu diğer karışımlar ve tüm bu diğer şeyler” ile deney yapması konusunda kimseyi suçlamasa da, bunu basit tutmaktan mutlu. Yayına, “Beni buraya getiren aynı kahveye bağlıyım, tabiri caizse,” dedi ve bir veya iki buzlu kahveye savuracağını kabul etti.

Super Bowl Reklamında Göründükten Sonra Ben Affleck'in Dunkin' Order'ı Açıklandı – Hollywood Life
Karen Dudley/Mega’nın izniyle

Kaliforniya’da doğmasına rağmen Ben, Massachusetts’te büyüdü. O ve arkadaşı Matt Damon New England bölgesi ile eşanlamlı hale geldi ve Dunkin’in Quincy, Mass.’tan gelmesiyle, bu, Ben’in kökleriyle yeniden bağlantı kurmasının bir yoluydu.

Aslında Ben, Super Bowl reklamı için aksanını geri getirdi ve arabaya servisi yönetmek için başlığı taktı. Özellikle bir müşteri onu tanıyamayınca işler onun için pek iyi gitmez. “Tanıdık geliyor muyum?” sorar İyi Niyet Avcılığı yıldız. Muhtemelen kahvelerini isteyen sürücü, “Hayır,” diyor. Gerçek neşe, J.Lo geldiğinde gelir. “Burada ne yapıyorsun?” öfkeyle soruyor. “Bütün gün işe gideceğini söylediğinde böyle mi yapıyorsun?” Ben, J.Lo’yu Dunkin ile iki kez yakaladığında işin bittiğini biliyordu. Kocası arabaya doğru ilerlerken, “Bana bir bardak al,” diyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/ben-affleck-dunkin-order/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir