Super Bowl Partisinde Cardi B ve Ofset Öpücüğü: Video – Hollywood Life


Super Bowl Partisinde Cardi B ve Ofset Öpücüğü: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Cardi B30 ve Telafi etmek, 31, Super Bowl öncesi performansı sırasında bir öpücük paylaştı! Bronx yerlisi ve Migos üyesi, orijinal olarak albümünde yer alan ortak 2019 şarkıları “Clout”u oluşturuyorlardı. 4 ÇOCUK BABASI. Şarkıyı bitirdiklerinde Cardi, 11 Şubat Cumartesi günü sahnedeki tatlı an sırasında Offset’i öperken “Teşekkürler bebeğim” dedi. Kalabalık, sevimli çocukları paylaşan evli çift için bağırıyordu. kültür4 ve Dalga1, dudaklarını kilitlerken!

Cardi daha sonra, “Biraz liköre ihtiyacım var – benim için likör yok. Lanet etmek!” seyircilerden birinin “mahalleden” olup olmadığını sormadan önce. Ofset, kalabalığın onunla bir atış yapmasını istemeden önce bir kez daha “teşekkür ederim bebeğim” dediği gibi hızlı bir şekilde bir atış yaptı. “Kıçını kaldır — iç, içkilerini kaldır b—-. Bir, iki, üç… aşağıdan yukarıya,” 2018’deki “She Bad”in ilk vuruşlarına benzeyen bir sonraki şarkıya geçmeden önce eklendi. YG. Elinde kendi Whip Shots serisinden – bir marka alkol aşılanmış krem ​​şanti – olduğu görünmüyordu.

Super Bowl Partisinde Cardi B ve Ofset Öpücüğü: Video – Hollywood Life
Offset ve Cardi B, Clive Davis’in GRAMMY öncesi partisinde öpüşüyor. (MEGA)

bu Dolandırıcılar aktris, kızlık soyadı Belcalis Marlenis Almánzar, gösteri için straplez yeşil lame bir elbise içinde sansasyonel görünüyordu. İmza niteliğindeki siyah saçlarını aşağıda ve düz tutarak, parlak mavi manikürüyle kesik stil mini’ye bir renk patlaması ekledi. Cardi, 12 Şubat Pazar günü Amerika Birleşik Devletleri’nin Glendale kentinde gerçekleşecek olan Super Bowl için geri sayım yaparken kıyafeti ışıltılı bir çift halka küpeyle tamamladı. Rihanna İlk Yarı Gösterisinde performans sergiliyor.

Cardi ve Offset, PDA’ya yabancı değiller, ayrıca geçen hafta sonu Los Angeles, CA’da Clive Davis’in Grammy Partisi için halının üzerinde heyecanlı, daha seksi bir öpücüğü paylaşıyorlar. Çift, fotoğrafçılar için öpüşürken dillerini dışarı çıkardı, Offset neredeyse NSFW anında karısının kıçını bile tuttu. Rapçiler, seks yılı evlilik yıldönümlerine yaklaşmadan önce öpüşürken çok aşık görünüyorlardı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/cardi-b-offset-kiss-super-bowl-party-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir