Super Bowl LVII’de The Eagles’ın Oyun Kurucusu ile Tanışın – Hollywood Life


Jalen kartalları incitiyor


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Chris Szagola/AP/Shutterstock

  • Jalen Hurts, Super Bowl’a giden Philadelphia Eagles oyun kurucusu.
  • Houston, Teksas’ta futbol odaklı bir ailede büyüdü.
  • Jalen Hurts, iki Siyah oyun kurucu ile ilk şampiyonluk maçı olacağı için Super Bowl LVII’de tarih yazıyor

Philadelphia Eagles’ın başında oyun kurucu vardı. Jalen Acıyor 2022-2023 sezonunda NFC Doğu Şampiyonası’nı kesinleştirmek için ve şimdi Super Bowl LVII’de Kansas City Chiefs’e karşı oynamaya hazırlanıyorlar. Jalen büyük oyuna girerken oldukça sessiz kaldı, ancak gazetecilere söyledi 8 Şubat’ta sadece “buraya gelip tutarlı olmaya, yüksek seviyede oynamaya ve birlikte oynamaya” odaklandığını söyledi. Görünüşte batıl inançlı, konuşurken “Super Bowl şampiyonları” kelimesini bile söylemiyordu.

“Deneyim kazanmanın, öğrenmenin ve bu hatalardan ders alabilmenin tonlarca değeri ve tekrarı olduğunu hissediyorum, bu yüzden tonlarca farklı alanda büyüdük ve böyle olma fırsatımız var…” diye devam etti. , “Super Bowl şampiyonları” demeden önce kendini durdurdu. Bununla birlikte, Jalen’in etkileyici sicili ile, görünüşe göre batıl inançları çok az. Normal sezonu 14-3’lük bir rekorla bitirdi (omuz yaralanması nedeniyle iki maç kaçırmasına rağmen) ve atışlarının yüzde 66,5’ini etkileyici bir şekilde tamamladı ve 22 gol atmasına yardımcı oldu. ESPN profil.

Peki kim 24 yaşındaki NFL yıldızı Kartalları zafere götürmeyi mi umuyorsunuz? Jalen Hurts hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Jalen kartalları incitiyor
Jalen Hurts, Eagles’ın konferans şampiyonu olmasını kutluyor (Fotoğraf: Chris Szagola/AP/Shutterstock)

1. Jalen Hurts, Hayatının Büyük Bir Kısmında Babası Tarafından Koçluk Yaptı

Jalen Hurts, Houston, Teksas’ta futbolu seven bir ailede büyüdü. Ailesi futbolla o kadar ilgiliydi ki, babası Averion Hurts Sr., hem ona hem de ağabeyi Averion Jr.’a ortaokuldan başlayıp kariyerlerine Houston’ın hemen dışındaki Channelview Lisesi’nde koçluk yaptı. Oynadıkları sırada sadece futbol etrafında değillerdi; New York Times Jalen ve Averion gençken babalarının futbol antrenmanlarını “günlük bakım” olarak tanımladılar, çünkü “yazları ve sonbaharları okul stadyumunda ve saha evinde önce top toplayıcı çocuklar, sonra oyun kurucu olarak geçirdiler.”

Jalen lisede çiçek açtı ve ikinci takımı tüm bölge ikinci sınıf öğrencisi yaptı. ABC Haberleri. Üçüncü yılında, Genel MVP unvanıyla onurlandırıldı.

NFL yıldızı, Alabama Üniversitesi’nde futbol oynarken büyüdü ve o zamandan beri ilk birinci sınıf oyun kurucu oldu. Vince Sutton 1984’te. Ancak 2018 sezonunda lehine yedeklendi. Tua Tagovailoatakımı Gürcistan’a karşı 26-23 galibiyete götüren . Tua maçtan sonra ilk oyun kurucu olduğu için oyun Jalen’in tüm gidişatını değiştirdi. Jalen sezonun ilerleyen saatlerinde kurtarıcı bir an yaşasa da, son yılı için 2019’da Oklahoma’ya transfer olma gibi kritik bir karar verdi. 2020 NFL Draftının ikinci turunda Eagles tarafından alındı.

2. Jalen Hurts Şüphecilerin Yanıldığını Kanıtlaması Gerektiğini Biliyordu

Jalen kartalları incitiyor
Jalen Hurts, Oklahoma’dan mezun olduktan sonra 2020’de Eagles ile sözleşme imzaladı (Fotoğraf: -Matt Rourke/AP/Shutterstock)

Eagles’ın Ocak ayında NFC şampiyonluk maçında San Francisco 49ers’ı 31-7 yenmesinin ardından Jalen, gazetecilere şu anda Philly’de popüler bir adam olmasına rağmen, durumun her zaman böyle olmadığını bildiğini itiraf etti. “Buradaki ilk yılım [people] muhtemelen istemedi bile [me drafted] Burada. Muhtemelen o şeylerden biriydi. Ama her zaman kendi başının çaresine bakar” dedi. ESPN. Daha sonra devam etmesini sağlayan Mukaddes Kitap ayetini fark etti. “Yuhanna 13:7: ‘Şimdi bilmeyebilirsin ama sonra anlayacaksın.’ Umarım insanlar anlamıştır” dedi.

2022-2023 NFL sezonundan önce bile hem taraftarlar hem de oyuncular Jalen’in hafife alınması gereken bir güç olduğunu biliyorlardı. Aslında, alıcı AJ Kahverengi Eagles için Tennessee Titans’tan ayrılmayı ve dört yıllık, 100 milyon dolarlık bir uzatmayı kabul etmeden önce Philadelphia Eagles’ın kadrosunu incelemediğini söyledi. “Tek bilmem gereken oyun kurucumun kim olacağıydı. Bu bana bilmem gereken her şeyi söyledi” dedi.

3. Jalen Hurts Can Squat 600 Lbs.

Jalen Hurts, hızlı, güçlü bacakları olan bir oyun kurucu olarak bilinir ve bunun bir nedeni vardır: 600 lbs gibi muazzam bir ağırlıkla çömelebilir. Hayranlar aşağıdan onu iş başında görebilirler. twitter son yılında Oklahoma Football tarafından paylaşılan video.

Tabii ki, çok da gizli olmayan silahı tehlikeli: Hiçbir takım oyun kurucusunun vuruşunu istemez, ancak bu top koşturmakla birlikte gelir. “Onu yönetmeliyiz; Eagles koçu Nick Sirianni, takımın sezon açılışında Detroit Lions’ı 38-25 yenmesinden bir gün sonra, onun vurulmasını asla istemiyorum,” dedi. Hayran Ulus.

4. Jalen Hurts, Patrick Mahomes İle Super Bowl Tarihi Yazıyor

Jalen ve Kansas City Chiefs oyun kurucu patrick mahomes 2023 Super Bowl’da ünlü Vince Lombardi ödülü için karşılaşan ilk iki Afro-Amerikan oyun kurucu olarak tarih yazıyorlar. “Bu bir tarih. Uzun bir yol geldi. Jalen 2 Şubat 2023’te gazetecilere verdiği demeçte, Super Bowl’da oynayabilecek yalnızca (sekiz) Afrikalı Amerikalı oyun kurucu olduğunu düşünüyorum. BUGÜN AMERİKA. “Bir şey için ilk olmak oldukça havalı. İyi olacağını biliyorum. Bu tarih.”

27 yaşındaki Patrick de benzer bir heyecan mesajı paylaştı. “Dünya sahnesinde olmak ve Super Bowl’da başlayan iki Siyah oyun kurucuya sahip olmak, bence bu özel,” dedi. “Şu anda gelecek olan çocuklar için sahneyi hazırlayabildiğimiz için mutluyum.”

5. Jalen ve AJ Brown En İyi Arkadaşlar

Jalen ve AJ Brown’ın hem sahada hem de saha dışında kimyası var. Üniversite kariyerlerine başladıklarından beri birbirlerini tanıdıkları ve hatta Jalen’in arkadaşını Alabama’ya onunla oynaması için ikna etmeye çalıştığı ortaya çıktı. Hurts, Super Bowl LVII öncesinde basına yaptığı açıklamada, “Uzun zamandır tanıdığınız adamlarla oynamanın ne kadar havalı olduğunu her zaman düşünürüm” dedi. NBC Sporları. “Özellikle AJ ile konuşurken, tüm arka planımız ve geçmişimiz, benim onu ​​Alabama’ya getirmeye çalışmam, ilk seferde işe yaramadı ama bu sefer işe yaradı ve bundan zevk alıyoruz. Koşarak yere bastık ve bu, uzun zamandır yapmak istediğimiz bir şeydi.”

Dinamikleri hakkında daha fazla düşünen Jalen, kendisinin ve AJ’nin “her zaman bu konuşmaları yaptıklarını” söyledi. [about football] ve futbol IQ’muzu inşa etmek, bence her zaman inşa edilen bir şeydi” dedi. A’dan Z’ye Spor.

“Kauçuk yola çıktığında pürüzsüzdü,” diye devam etti. “[A.J.] Philly’e gelmek, birlikte oynama fırsatımız olması, bence her şey doğaldı, tamamen organikti. Yere yuvarlanmaya başladık ve umarım bunu önümüzdeki yıllarda yapabiliriz. O büyük bir oyuncu ve aynı şey için de geçerli. [DeVonta Smith]. Alabama’da zamanımız olduğunda, orada küçük bir bağlantımız vardı. Onu Philly’e getirmek pastanın üzerindeki kremaydı.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-jalen-hurts-5027096/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir