Super Bowl İlk Yarı Gösterisinde Rihanna’nın Kullandığı Makyaj Ürünü – Hollywood Life


rihanna


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: CAROLINE BREHMAN/EPA-EFE/Shutterstock

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir bağlı kuruluş komisyonu alabiliriz. Ortaklık politikamız için buraya tıklayın.

Unutulmaması gereken bir geceydi Final karşılaşması 12 Şubat’ta ve Rihanna devre arası performansıyla bizi büyüledi. 34 yaşındaki sadece harika görünmekle kalmadı, aynı zamanda ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıklarken bir o kadar iyi görünüyordu. RiRi’nin performansı sırasında biraz kurutma tozu uyguladı ve tam ürününü burada satın alabilirsiniz.

rihanna
Super Bowl’da Rihanna. (CAROLINE BREHMAN/EPA-EFE/Shutterstock)

Gösteri sırasında, Rihanna sahnede kasılarak yürüdü ve yedek dansçılarından birinden yüzünü lekelemek için kullandığı bir kompakt kaptı. Söz konusu ürün şuydu: Fenty Beauty Invisimette Anında Sabitleme + Kurutma Pudrası 34 dolara satılıyor. Bitirme tozu, fazla yağı veya teri kurutmak için mükemmeldir, bu yüzden Rihanna bunu gösteri sırasında kullandı. Tıpkı şarkıcı gibi hareket halindeyken de lekeleyebilmeniz için çantanızda bulundurmanız ve elinizin altında bulundurmanız harika bir ürün.

Rihanna sadece performans için kurutma tozu kullanmakla kalmadı, aynı zamanda gösteri için Fenty Beauty ürünlerini de kullandı. Rihanna’nın makyözü Priscilla Ono uygulanan Fenty Beauty Fenty Icon Kadife Likit Ruj MVP’de ve Fenty Beauty Pro Filt’r Yumuşak Mat Uzun Ömürlü Fondöten muhteşem ihtişamını elde etmek için Rihanna’ya.

Priscilla’nın neden Rihanna için dudak rengini seçtiğini açıklayarak, “O kırmızı sahne, Rihanna’nın nihai kırmızı dudağını gerektiriyordu. Güzelliğinin bu anı kutlamasını ve zamansız güzelliğinin gerçek bir yansıması olmasını istedik. Ve bana göre, Rihanna’nın yumuşak mat teni ve cesur kırmızı dudağından daha ikonik bir şey yok.

rihanna
Super Bowl’da Rihanna. (Sahne)

Oyun için makyajını uygulamadan önce Rihanna’nın cildini mükemmel bir şekle sokmak için Priscilla, Ri’nin cildini Fenty Skin Gösteri Öncesi Glow Anında Yeniden Yapılandırıcı %10 AHA Tedavisi ile hazırladı. Fenty Skin Hydra Vizör, Fenty Beauty Pro Kiss’r Lip-Loving Scrubstick ve Fenty Skin Peluş Puddin’ Yoğun İyileştirici Dudak Maskesi.

Priscilla neden bu ürünleri seçtiğini açıkladı, “Fenty Skin Hydra Vizör cildi beslediği ve fondöten altında belli olmadığı için mükemmel bir makyaj öncesi nemlendiricidir. Cildiniz için endişelenmenize gerek yok ürünÖzellikle performans makyajı için çok önemli olan solma veya hareket etme.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/what-makeup-product-rihanna-used-super-bowl-halftime-show-5029441/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir