Super Bowl 2023’ten Sonra Travis ve Jason Kelce Kucaklaşması: Fotoğraf – Hollywood Life


travis jason kelce


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Dave Shopland/Shutterstock

Jason Kelce 2023 Super Bowl’u kaybetti ama yine de kardeşine vermek için oradaydı. Travis Kelçe, maçtan sonra sahada büyük bir kucaklaşma. Travis ve Kansas City Chiefs, Jason’ın takımı Philadelphia Eagles’ı 38-35 yenerek maçı kazandı. Maç sonrası kutlamaların ortasında Jason, inanılmaz galibiyetinden dolayı onu tebrik etmek için Travis’in yolunu buldu.

2023 Super Bowl, kardeşlerin ilk kez büyük bir oyunda birbirleriyle oynadığı maç oldu. İkilinin annesi Donna Kelce, maçta tribünlerdeydi ve maç günü kıyafeti için yarı Eagles ve yarı Chiefs teçhizatı giyerek her iki takıma da tezahürat yaptı. Jason ve Travis, oyuna girerken birbirlerini destekliyorlardı, ancak bu, Travis’e resmi olarak Kelce ailesinde Super Bowl galibiyetlerinde 2-1 üstünlük sağlıyor.

travis jason kecle
Super Bowl’da Travis ve Jason Kelce. (Dave Shopland/Shutterstock)

35 yaşındaki Jason, 33 yaşındaki Travis’ten iki yaş büyük. Kylie Kelce, Super Bowl’da 38 haftalık hamileydi ve maça yanında iki kadın doğum uzmanı getirdi. Çiftin zaten birlikte iki çocuğu var. Bu arada Travis, uzun süredir kız arkadaşından ayrıldığı için NFL’nin en uygun bekarlarından biridir. Kayla Nicole2022’de.

Travis ve Jason birlikte bir spor podcast’i sunuyor ve büyük maçtan sadece birkaç gün önce yayındaydı. Maçtan önce, Donna podcast’e çıktı ve maçtan sonra Jason yerine Travis için sahada olacağını itiraf etti. Donna, “Senin için sahada olacağım, Travis,” dedi. “Jason’ın ailesi sahada olacak, yani hayır, ben Jason için sahada olmayacağım.”

patrick mahomes maçtan sonra MVP ödülüne layık görüldü, ancak Travis sahanın ortasında yanındaydı. Travis, Patrick’in pasının ardından oyunun ilk golünü attı. Chiefs’e tebrikler!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/travis-jason-kelce-hug-super-bowl-2023-chiefs-win/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir