Sunset’ten Nicole Young Detaylarını Satmak Chrishell Stause Boşluk


Nicole Genç çevrimiçi nefret pazarında değil.

Prömiyerinden dört gün sonra Gün Batımı Satışı Altıncı sezonda realite yıldızı, rol arkadaşıyla olan kan davası nedeniyle aldığı eleştiriler hakkında konuştu. Chrishell Durağı. İçinde 21 Mayıs Instagram gönderisiNicole, yakın çevresi üyeleriyle takıldığı fotoğrafların altına, “Yabancılardan aldığım şiddetli nefret, beni seven ve destekleyen, beni yukarı kaldıran ve en çok destekleyen sadık arkadaşlar ve aileden oluşan ARMY ile çevriliyken çok daha az canımı yakıyor.” daha da önemlisi, gerçekte kim olduğumu bilmek.”

İlgili kişi ayrıca, yakın zamanda iki müşterisinin Netflix şovunu kutlamak için ona bir izleme partisi düzenlediğini ve buna “Şimdiye kadarki EN İYİ gece” adını verdiğini de paylaştı.

“Çok alçakgönüllü ve minnettarım” diye ekledi. “İkinizi de çok seviyorum!”

Önceki Gün Batımı Satışı yıldız Christine QuinnBeşinci sezondan sonra 2022’de gösteriden ayrılan – yorumlarda “Her şeyi hak ediyorsun” yazarak Nicole’e desteğini gösterdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375311/lessigreaterselling-sunsetlessigreater's-nicole-young-details-online-hate-she-s-received-over-feud-with-chrishell-stause?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir