Sunset’ten Jason Oppenheim ve Marie Lou Nurk Ayrılığını Satıyor


Jason Oppenheim tekrar piyasada.

bu Gün Batımı Satışı yıldız o ve kız arkadaşı paylaştı Marie Lou Nurk 10 aylık flörtten sonra ayrıldılar. Sebep olarak Jason, Los Angeles’ta yaşadığı ve Fransa’da ikamet ettiği için uzun mesafe olmanın çok zor olduğunu söyledi.

Jason, “Birbirimizi hâlâ çok sevip önemsiyor olsak da, aramızdaki mesafenin üstesinden gelinemeyecek kadar büyük bir zorluk olduğu kanıtlandı,” diye yazdı Jason kendi hesabına. Instagram Hikayeleri 30 Mayıs çiftin su üzerinde gün batımına bakan bir fotoğrafının yanında. “Yakın arkadaşız ve sık sık konuşmaya ve birbirimizi desteklemeye devam ediyoruz ve birbirimiz için en iyisini istiyoruz.”

46 yaşındaki oyuncu, “İlişkimiz boyunca bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz.”

Ayrılığı duyurmadan günler önce Marie Lou, bir dizi Instagram Soru-Cevap bölümünde dünya çapındaki aşklarına değindi. 25 yaşındaki Jason, Fransa’ya geri döndükten sonra nasıl hissettiğiyle ilgili bir soruyu yanıtlarken, “Gerçek şu ki, ikimiz de başından beri işim, arkadaşlarım ve ailem nedeniyle geri taşınmak zorunda kalacağımı biliyorduk. Burada.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375971/lessigreaterselling-sunsetlessigreater-s-jason-oppenheim-and-model-marie-lou-nurk-break-up-after-10-months-of-dating?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir