Sunset’in Maya Vander’ını Satmak Ölü Doğumdan Sonra Düşük Yaptı


Maya Vander, ölü doğan oğlunu doğurduktan altı ay sonra bir düşük yaptıktan sonra yas tutuyor.

21 Haziran’da, gün batımını satmak star, üzücü haberi paylaşmak için Instagram Stories’e gitti.

Maya, 3 yaşındaki oğlu Aiden’ın uyurken çekilmiş bir fotoğrafının yanına “Çok çılgın bir hafta geçirdim” diye yazdı. “10 hafta sonra düşük…ölü doğumdan sonra..ama çocuklarım ve kocam kesinlikle benim için bir nimet ve onların annesi olduğum için çok şanslıyım!”

Reality TV yıldızı kocasına kredi vermeye devam etti Dave Miller ve çocukları Aiden ve Elle2, hayatına “neşe ve mutluluk” getirdiği için.

“Önemsediğiniz insanlara sarılın ve sevin. Her şeyi hafife almayın” diye ekledi.

Geçen yaz Maya ilan edildi üçüncü çocuğunu beklediğini söyledi. Ancak beş ay sonra trajik bir şekilde oğluyla ölü doğum yaşadığını paylaştı. Duvarcı 38 haftalık hamile.

“Bunu hep duydum ama istatistiklerin bir parçası olacağımı hiç düşünmemiştim” diye yazdı. Instagram’da aralıkta. “Bebek doğurmak yerine eve bir hatıra kutusuyla dönüyorum… Bunu kimsenin yaşamasını istemem. Düzenli bir haftalık kontrol, başıma geleceğini asla hayal etmediğim bir kabusa dönüştü.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335438/selling-sunset-s-maya-vander-shares-she-had-miscarriage-6-months-after-son-s-stillbirth?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel