Sunset’in 2 Yeni Temsilcisini Satmak Tanıdık Yüzler


Oppenheim Group’un daha büyük bir ofise ihtiyacı olacak.

Netflix, 4 Ağustos’ta şunları duyurdu: Bre Tiesi ve Nicole Genç kadrosuna katılıyor günbatımı satış 6. ve 7. sezonlar için.

Bu isimler tanıdık geliyorsa, bunun iyi bir nedeni var. Bre bir model ve kısa süre önce adında bir oğlu karşıladı. Efsaneile birlikte Nick Cannon. Netflix tarafından “eğlence endüstrisinde önemli bir oyuncu” olarak tanımlanıyor ve şunları ekliyor: “Los Angeles’ın çeşitli bileşenlerini -işletmeden markalaşmaya, Hollywood’dan evlere kadar- keskin bir şekilde anlaması, onun yıldızlığa yükselmesine izin verdi.”

Görünüşe göre Bre, Netflix’in “yalnızca onunla çalışan istikrarlı ve sadık bir müşteri akışı geliştirdiğini” söylemesiyle birlikte, A listesindeki yeni bir ev alıcıları listesi getirmeye hazırlanıyor.

Ve yeni anne, oğlunun iyiliği için biraz mahremiyeti korumak istemesine rağmen, izleyicilere evdeki hayatına bir bakış atmayı planlıyor. “Açıkçası hala çok küçük,” dedi İnsanlar, “Bu yüzden onu bir süreliğine çoğundan koruyacağım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340766/selling-sunset-s-2-new-agents-are-familiar-faces?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir