Sunset’i Satmak, Harry Styles’ın Evde Geride Bıraktıklarını Ortaya Çıkarıyor


5. Kedicik Oyuncak Bebek

Anne, Harry’ninkini gönderen kişiydi. x faktörü ayağı üşüdüğünde uygulama.

16 yaşındaki şarkıcı, seçmelere katıldığında, “İnsanlar bana iyi bir şarkıcı olduğumu söylüyor. Normalde annem öyledir,” dedi. X faktörü 2010 baharında, performans Stevie Harikaları“O Güzel Değil mi” bir cappella. “Şarkı söylemek benim yapmak istediğim şey ve bunu benim için yapabilecek insanlar bunu yapmamam gerektiğini düşünürlerse, bu planlarımda büyük bir aksilik olur.”

Eh, yaptılar ve yapmadılar. Harry son Boys grubuna, hatta sondan bir önceki Boys grubuna bile ulaşamadı, ancak gösteri onun gitmesine izin vermek istemedi.

Ne mutlu ki, Simon Cowell Ve Nicole Scherzingeryerini dolduran konuk jüri üyesiydi. Cheryl ColeHarry’yi gelecek vadeden solo sanatçılarla bir araya getirmeyi düşündü Liam Payne, Niall Horan, Zayn Malik Ve Louis Tomlinson.

Scherzinger, 2013 belgeselinde “Hadi, övgü almayacağım ama övgü alacağım” diyor. One Direction: Yolumuza Gidiyoruz bir şişede şimşek yakalamadaki genellikle adı geçmeyen rolü hakkında. (Louis Walshbu arada, diğer yargıç, rezil bir şekilde Harry’yi hiç anlamayan kişi.)

Ancak grubun adını bulan kişi Harry’di.

“Kulağa iyi geldiğini düşündüm” diye hatırladı CBS Pazar Sabahı 2017’de. “Bir süre isimleri etrafa saçtık ve gerçekten bilmiyorum. Bunu önerdim ve herkes ‘Evet, bunu beğendik’ dedi ve sonra bir şekilde takılıp kaldı ve olan buydu. .”

Zayn, 2012’de Phoenix’in Hot 97.5 FM programında “Temelde bir sürü isim uydurma fikrini bulduk,” dedi ve “Harry’nin aklına gelen ilk isimlerden biriydi. Bize mesaj attı ve biz de ‘Evet, beğendim, harika’ gibi. Liam’ın bulduğu gerçekten utanç verici bazı şeyler vardı… Diğeri neydi? USP—Eşsiz Satış Noktası.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375004/lessigreaterselling-sunsetlessigreater-reveals-what-harry-styles-left-behind-in-his-hollywood-house?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir