Sunset Star Vanessa Villela’nın Sahip Olması Gereken Dudak Parlatıcısını Satmak 7 Dolar


Vanessa Villela ile görüştük çünkü bu fiyatlarla onun seçimlerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

gün batımını satmak ilham verici gayrimenkul, şovu durduran moda ve elbette bu dramatik hikayeler için geliyor. Netflix realite şovunu izlemesi çok eğlenceli ve oyuncu kadrosu her zaman cazibeleriyle dikkat çekiyor. Elbette, kimsenin 7/24 göz alıcı görünemeyeceğini biliyoruz, ancak tüm güzellik ipuçlarından gün batımını satmak döküm üyeleri memnuniyetle daha fazla. E! ile özel bir röportajda, Vanessa Villela makyaj ve cilt bakımının olmazsa olmazlarını paylaştı.

Vanessa, “Her zaman yeni şeyler deniyorum! Makyajımı nasıl uygulayacağım konusunda yeni teknikler öğrenmeyi seviyorum.” dedi. Yine de, Vanessa’nın makyaj çantasında temel olarak kalan bir ürün var, bu 7 $ dudak parlatıcısı rol arkadaşlarının da kullandığını söylüyor. Ayrıca, 19.200’den fazla 5 yıldızlı Amazon incelemesine sahiptir. Vanessa da buna bayılıyor serum seti Amazon’dan 40.200+ 5 yıldızlı, bu sadece 22 $.

Bunlara teklif veremem gün batımını satmak konaklar, ancak 7 dolarlık bir dudak parlatıcısı önerisi, hemen “sepete ekle” dir. Vanessa’nın en sevdiği güzellik ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve içgörülere hazır olmak istiyorsanız Netflix yıldızıyla eğlenceli bir Soru-Cevap yaptık.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336076/selling-sunset-vanessa-villela-beauty-products?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir