Sunset S6’yı Satmak: Mary Fitzgerald Oyuncunun “Çıldırdığını” Söyledi


Gösteriden ayrılışı dramatik bir beşinci sezondan sonra geliyor. Emma Hernan Mary ve patrona söyledi Jason Oppenheim Christine, Emma’nın müşterilerinden birine onunla çalışmaması için 5.000 dolar teklif etti. Bölümde Christine, “Bunun kesinlikle bir gerçeği yok. Emma’nın neden bir kez daha beni kötü göstermeye ve potu karıştırmaya ve benim hakkımda yalanlar uydurmaya çalıştığını bilmiyorum.”

Yayınlandıktan aylar sonra, Ağustos ayında Christine’in Netflix şovuyla yollarını ayırdığı haberi geldi. Daha sonra özel olarak E’ye söyledi! Ayrılışının bir sonraki kariyer hamlesi için “doğal bir ilerleme” olduğu haberi: kocasıyla birlikte açtığı kripto tabanlı bir komisyonculuk Hıristiyan Richard RealOpen denir.

Eylül ayında “Kocam ve ben RealOpen üzerinde çok uzun süredir çalışıyoruz, biliyor musunuz? Bir buçuk yıldır yapım aşamasındaydı,” diye açıkladı. “Yani aklımda, zaten kontrol edilmiştim.”

Mary’nin Christine’in ayrılışı hakkında ne düşündüğüne gelince? Altıncı sezon fragmanında duygularını netleştirdi.

Mary tanıtımda “Christine’i gerçekten özleyeceğimi sanmıyorum, bu yüzden gitmiş olması muhtemelen en iyisi. Ama yeni dinamik konusunda gerginim.”

Hayranlar, ne zaman yeni dinamik oyunu izleyecekler? Gün Batımı Satışı altıncı sezon 19 Mayıs’tan itibaren Netflix’te.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372601/lessigreaterselling-sunsetlessigreater's-mary-fitzgerald-bonnet-teases-how-cast-was-%22going-crazy%22-during-season-6?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir