Sunny Hostin, Will Smith’i Chris Rock’tan Özür Dilemeye Çağırdı – Hollywood Life


‘The View’ yardımcı sunucusu aktörü sert bir şekilde çarptı ve tartışmalı tokattan sonra Chris Rock’tan özür dilemesi gerektiğini söyledi.

güneşli hostin herkes kadar şok oldu Will Smith tokat atmak için sahneye koşmak Chris Kaya 27 Mart Pazar günü Oscar’da. Görünüm yardımcı ev sahibi, etrafta toplanan insanlar tarafından aynı şekilde şaşırdı. Kral Richard 28 Mart Pazartesi günü “Hot Topics” tartışmasında kendisini okulda başka bir çocuğa vuran bir çocuğa benzeten oyuncu, “Will adına utandım. 28 Mart Pazartesi günü yayınlanan bölümde Chris Rock için dehşete düştüm” dedi.

Will konuşmasında genel bir özür dilemiş olsa da, Sunny en çok hak eden kişiyi, Chris’in kendisini dışarıda bırakmış gibi hissetti. “Will Akademi’den özür diledi ve meslektaşlarından ve diğer adaylardan özür diledi, ancak Chris Rock’tan özür dilemedi” dedi. “Önemli yola çıktığı için özür dilemeyi hak edenin Chris olduğunu sanıyordum. Uluslararası alanda milyonlarca insanın gözü önünde tokatlandı ve tepki olarak yüksek yola çıktı.”

Sonunda Sunny, Will’in tepkisinin, aynı gece eve Oscar götüren bir aktör şöyle dursun, bir çocuk için bile uygun olmayacağını açıkladı. “Bence Will olgunlaşmamış. Bence çocuksuydu ve bence şiddetliydi” dedi. “Bu, çocuklarımıza yapmamalarını söylediğimiz bir şey, değil mi? Çocuklarımız böyle bir şey yaptıkları için okuldan uzaklaştırılırdı. Sözlerini kullan. Grammy ödüllü bir rapçiyse bir şeyler söylemesi gerekmez miydi?” Bir sonraki bölümde Sunny, Will’in gösteriden ayrılmasının istenmemesine şaşırdığını ve kabul konuşması sırasında ayakta alkışlanmasına daha da şaşırdığını söyledi.

Sunny Hostin, Will Smith'i Chris Rock'tan Özür Dilemeye Çağırdı – Hollywood Life
Çizgi romanın karısı Jada Pinkett Smith hakkında şaka yapmasının ardından Will Smith, Chris Rock’a tokat atmak için koştu. (Rob Latour/Shutterstock)

Tokatı uygunsuz bulmanın dışında, Will ve Jada Pinkett Smith ünlüler, şakalar bölge ile birlikte geliyor. “Halka açık bir şekilde yaşadığınızda, kendinizi şakalara açıyorsunuz. Kendinizi yorumlara açıyorsunuz, ”diye açıkladı. “Açık bir şekilde yaşadığınızda, birdenbire şiddet uygulama hakkınız yok.”

Sunny, tokatı “zehirli erkeklik” gösterisi olarak nitelendirerek özetledi. diğer Görünüm yardımcı sunucular ayrıca Will’in çizgiyi aştığını hissettiklerini açıkladılar. Hiç korkmamış komedyen. sevinç behar bir şakaya üzüldüğünüzde en iyi yaklaşımın “gitmek” olduğunu düşündüğünü söyledi. Ana Navarro ayrıca, Chris’in vurulmayı hak etmediğini düşünürken, her şeyin “Erkekler kötü davranıyor” olduğunu söyledi. ahbap Goldberg ayrıca oyuncunun şakaya “aşırı tepki verdiğini” söyledi.

Sunny Hostin, Will Smith'i Chris Rock'tan Özür Dilemeye Çağırdı – Hollywood Life
Sunny, Will’in Chris’e tokat atmasının haksız olduğunu söylemekten geri durmadı. (Deklanşör)

Gösterinin diğer önemli noktalarının tartışıldığı aşağıdaki bölümde, gösterinin sunucuları iltifat etti Amy Schumer, Regina Salonu, ve Wanda Sykes gösteriye katılan ve (Joy’un dediği gibi) Oscar’ları şakalarıyla “kavuran” mükemmel işleri için. Sunny, “Hiçbiri tokatlanmadı,” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/sunny-hostin-will-smith-chris-rock-slap-oscars/

Yorum yapın