Sunny Hostin, Göğüs Küçültme ve Liposuction İşleminin Arkasındaki Nedeni Paylaşıyor


Her şeyin sıcak bir konu olması gerekmez.

İşte bu Güneşli Hostin geçen Nisan ayında meme küçültme ve dikleştirmenin yanı sıra liposuction yaptırmak için kişisel kararı söz konusu olduğunda düşünüyor. ile yeni bir röportajda İnsanlar, Görünüm yardımcı sunucu, kendi deneyimini paylaştıktan sonra kozmetik prosedürlerin damgasını kaldırma ümidini dile getirdi.

“Kendimin daha iyi bir versiyonu gibi hissediyorum” dedi yayın. “Bu bir sağlık kararıydı ve öz bakım kararı. ‘Aman Tanrım, tüm bu çılgın ünlüler gibi estetik ameliyat yapıyorum’ gibi bir utanç duyacağımı düşündüm. Ama hiç utanmıyorum.”

Sunny 16 yaşına geldiğinde çift D olduğunu söyledi. Bunu yıllarca sırt ağrısı ve vücut imajı sorunları ile mücadele takip edecekti.

Ancak 54 yaşındaki, 2022 Beyaz Saray muhabirlerinin akşam yemeği için giyinirken – bir elbise giyip sütyeninin elbiseye uymadığını fark ettiğinde – bir şeyler yapma zamanının geldiğini söylemedi. .
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361147/why-lessigreaterthe-viewlessigreater-s-sunny-hostin-doesn-t-feel-%22shame%22-after-breast-reduction-and-liposuction?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir