Summer House’dan Paige DeSorbo, Mevsimsel Stil Tahminini Paylaştı


Paige DeSorbo ile bu fiyatlara yaptığı seçimleri beğeneceğinizi düşündüğümüz için görüştük. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Yaz modasını bilen biri varsa, o da Bravo yıldızı Paige DeSorbo. Dört sezondur birbirinden şık takımlarıyla ekranlarımızı süslüyor. Yazlık… ve üzerinde kış evi, ve tabii ki Instagram’da. Paige’in uygun fiyatlı tavsiyelerini alışverişe bayılıyoruz, bu yüzden şu anki Shop Girl Yaz Misafir Editörümüz.

Paige, güzelliğini, modasını ve seyahat önerilerini E ile paylaşacak! tüm yaz boyunca alışveriş yapanlar. The Hamptons için olmazsa olmazları ve erkek arkadaşını ziyaret ettiğinde tarzını nasıl uyarladığı hakkında konuştu. Craig conover Charleston’da.

Biraz stil ilhamı arıyorsanız, işte Paige’in mevsimlik moda tahmini.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334767/summer-house-paige-desorbo-fashion-forecast?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel