Summer House’dan Lindsay Hubbard ve Carl Radke Nişanlandı


2022 yazı daha da sıcaklaştı Lindsay Hubbard ve carl radke: Yazlık çift ​​nişanlandı!

Bravo yıldızları 27 Ağustos’ta nişanlandı. İnsanlar bildirildi. Outlet, Carl’ın Southampton, NY’deki Dune Plajı’nda Lindsay’e evlenme teklif ettiğini söyledi.

Carl söyledi İnsanlar ilk başta Lindsay’e bir grup şenlik ateşine katıldıklarını ama aslında onlar için iki kişilik bir piknik düzenlediklerini söyledi. Carl, Lindsay’e, iki yarım ay pırlantalı 3.5 karat kare parlak kesim yastık pırlanta içeren bir Nicole Rose nişan yüzüğü teklif etti.

Lindsay anlattı İnsanlar teklifine “Bin kere evet!” diye cevap verdi. İkili daha sonra nişanlarını bir restoranda aileleri ve arkadaşları da dahil olmak üzere arkadaşlarıyla kutladı. Yazlık yardımcı yıldızlar Kyle Cooke, Danielle Olivera, Paige DeSorbo ve Mya Allençıkış bildirdi.

36 yaşındaki Lindsay ve 37 yaşındaki Carl Yazlık 2017 galasından bu yana ve başlangıçta arkadaş olarak başladı. Geçtiğimiz Ocak ayında bir çift olduklarını doğruladılar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343847/summer-house-s-lindsay-hubbard-and-carl-radke-are-engaged?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir