Summer House’dan Carl & Lindsay Büyük Düğün Planlama Güncellemesini Paylaşıyor


Bir diğer Yazlık düğün ufukta.

dokuz ay sonra Kyle Cooke Ve Amanda Batula Bravo dizisinde rol arkadaşları “evet” dedi Carl Radke Ve Lindsay Hubbard kendi evliliklerini planlamanın tam ortasındalar.

Lindsay, E’ye özel olarak “Bu hafta veya gelecek hafta her şeyi kilitlemeye çok yakınız,” dedi! Yedinci sezon prömiyeri öncesi haberler. “Bu yıl sonbaharda bakıyoruz ve bu büyük, büyük bir düğün. Bir araya gelmemiz bu kadar uzun sürdü – o 38, ben 36 – hayatımızda bunu yapacak kimse olduğunu sanmıyorum. Bravo da dahil olmak üzere küçük bir düğünle kurtulalım.”

Lindsay, Carl’ın COVID’in düğün endüstrisi üzerindeki kalıcı etkilerine itibar ettiği planlamanın “büyük bir zorluk” olduğunu ekledi. Ve çift için, düğünlerinde kamera bulundurmak hiç akıllıca değil.

“Tüm misafirlerimiz ve arkadaşlarımızla yeni evlenseydik bu bir şey olurdu,” diye devam etti, “ama onu filme alma fikrini düşündüğünüzde, kontrol etmeniz gereken başka bir kriter seviyesi var. “


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364423/lessigreatersummer-houselessigreater-s-carl-radke-and-lindsay-hubbard-share-major-wedding-planning-update?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir