‘Summer House’ Yıldızları Lindsay Hubbard ve Carl Radke Nişanlandı – Hollywood Life


'Summer House' Yıldızları Lindsay Hubbard ve Carl Radke Nişanlandı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

tebrikler Lindsay Hubbard & carl radke! Bravo’nun muhteşem yıldızları Yazlık resmen nişanlı! Romantik evlilik teklifi 27 Ağustos Cumartesi günü Southhampton’daki Dune Beach’teki realite şovunun çekimleri sırasında gerçekleşti. İnsanlar. “Çok şaşırdım, hala şoktayım!” Lindsay, Carl’ın eklediği gibi, çıkışa şunları söyledi: “Lindsay’i fırlatan tam bir kasırgaydı. Hazırlıksız yakalanması zor biri!”

'Summer House' Yıldızları Lindsay Hubbard ve Carl Radke Nişanlandı – Hollywood Life
Lindsay Hubbard ve Carl Radke resmen nişanlandı! (İmaj Basın Ajansı/NurPhoto/Shutterstock)

Carl, Lindsay’e bir grup şenlik ateşine gittiklerini söyleyerek bunu bir sır olarak sakladı, ama gerçekte, Lindsay iki kişilik özel bir pikniğe gidiyordu. İnsanlar. Carl, “Oraya vardığımızda ona ‘Bu yaz yalnız zaman geçirecek vaktimiz olmadı ve özel bir şey yapmak istedim’ dedim” dedi. “Ve yüzüğü onun taşıdığı ve oraya gizlice soktuğum bir plaj çantasında buldum. Ve o arkasını döndü ve ben ‘Bu benim şansım’ diye düşündüm ve yüzüğü kaptım, bir dizimin üzerine çöktüm ve onu çevirdim ve hayatımın geri kalanını onunla geçirmek istediğimi söyledim, ne kadar mutlu. Öyleydim ve aşk hikayemiz daha yeni başlıyordu.” ÇOK TATLI!

Kaynağa göre Carl, “yan tarafında iki yarım ay elmas bulunan 3,5 karat kare parlak kesim yastık” içeren bir Nicole Rose yüzük seçti. Lindsay, mücevherler tarafından açıkça alındı. “Bu, Carl dışında şimdiye kadar gördüğüm en inanılmaz şey,” dedi. “Dün gece hiç uyuduğumu sanmıyorum, sanırım sadece bu yüzüğe baktım. Çok güzel. Onu gerçekten ezdi, daha mükemmel olamazdı.” Yeni nişanlanan çift ve göz kamaştırıcı maytap fotoğraflarda görülüyor burada.

'Summer House' Yıldızları Lindsay Hubbard ve Carl Radke Nişanlandı – Hollywood Life
Bravo yıldızları 7 yıl arkadaş kaldıktan sonra geçen Ekim ayında çıkmaya başladı. (Gregory Pace/Shutterstock)

Sevimli çift, 7 yıllık dostluklarına bir şans vermeye ve romantik bir ilişki keşfetmeye karar verdikleri geçen Ekim ayından bu yana güçleniyor. Oldukça başarılı görünüyor, neredeyse üç yıl önce ayak parmaklarını flört sularına daldırdıkları için bu harika bir haber, ancak zamanlama yanlıştı. Şimdi gelecek Lindsay ve Carl için parlak görünüyor! Lyndsay, “Kendi zaman çizelgelerimi kapıdan dışarı attım, onlar yok” dedi. İnsanlar. “Bir düğün ya da evlilik ya da bir bebek olsun, önemli değil. Bu benim hayat arkadaşım; Aynı şeyleri bir arada istiyoruz.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/28/summer-house-lindsay-hubbard-carl-radke-engaged-proposal-ring/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir