Summer House Cast, Danielle Olivera’nın Eski Sevgilisi Hakkında Bir Şok Bıraktı


Danielle Oliveraeski sevgilisi Robert Sieber Hayatından tamamen çıkmış olabilir, ama onun için durum böyle değil. Yazlık yardımcı yıldızlar

Bravolebrity’nin oyuncu kadrosu, E! Şovun yedinci sezonunun yeniden bir araya gelmesinin ikinci bölümünde News’in özel ön izlemesi.

Geçen Kasım ayında Robert’tan ayrılmasından önce, Danielle uzun süredir en iyi arkadaşlarıyla dramatik bir anlaşmazlık yaşadı. Carl Radke Ve Lindsay Hubbard en son sezonda oynanan hızlı angajmanları nedeniyle. Ve Carl ve Lindsay, Danielle’in ilişki sıkıntılarının onlara karşı kızgınlığına katkıda bulunduğunu öne sürdükten sonra, Yazlık yıldızlar rekoru kırıyor.

yardımcı yıldız olarak Kyle Cooke ön izlemede Lindsay’e işaret ediyor, “Hem sen hem de Carl, günah çıkarma konuşmalarında bizim çok hızlı hareket ettiğimizi düşünmesinin, ilişkimizi kıskanmasının ya da seçtiğin sözcüklerin sebebinin Robert’la olan ilişkisi olduğunu söyledin. .”

Ancak Danielle’e göre bu iddia “gerçeklerden bu kadar uzak olamazdı.”

Ancak Kyle, bunu kendisi için doğrulamak istediğini açıklayarak onu Danielle’in eski sevgilisine sormaya sevk etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376224/lessigreatersummer-houselessigreater-cast-drops-a-shocker-about-danielle-olivera-s-ex-robert-sieber?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir