Succession’dan Jesse Armstrong, King Charles’ı Emmy Ödülleri’nde Gölgelendirdi


yaratıcısı Halefiyet Emmy Ödülleri’nde en garip şaka olarak taç giyebilir.

Halefiyet‘s Jesse Armstrong bir yumruk yaptı Kral Charles III 12 Eylül’de 2022 Emmy Ödülleri’nde En İyi Drama Dizisi ödülünü almak için sahnede. Daha İyi Çağrı Saul, öfori, Ozark, kıdem tazminatı, Kalamar Oyunu, yabancı şeyler ve Sarı ceketler. (Tüm 2022 Emmy kazananlarını burada görün.)

Ölümünden dört gün sonra düzenlenen törende kraliçe ikinci ElizabethArmstrong, Charles’ın tahta geçmesiyle ilgili bir şaka yaptı.

Armstrong, bunun “Birleşik Krallık’ta veraset için büyük” olduğunu öne sürerek, “Açıkçası, kazanmamızda Prens Charles’tan biraz daha fazla oylama söz konusu. Bu pozisyondan daha meşru olduğumuzu söylemiyorum – bunu bırakacağız. Bu harika onura sahip olduğumuz için inanılmaz derecede minnettarız.”

Yıldız Brian Cox “Kraliyetçi kal, kralcı kal” diyerek buna bir son vermeye çalışıyor gibiydi.

Armstrong, “olağanüstü” oyuncu kadrosunu ve ekibini haykırarak devam etti. Jeremy Güçlü, Kieran Culkin, Sarah Snook, Nicholas Braun ve Matthew Macfadyen.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1344812/succession-s-jesse-armstrong-shades-king-charles-iii-at-2022-emmy-awards?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir