‘Succession’ Yıldızı İlk Fotoğrafını Ortaya Çıkardı – Hollywood Life


Sarah Snook


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Steven Bergman/AFF-USA.COM / MEGA

Sarah Snook bir anne! bu Halefiyet yıldız ilk çocuğunu doğurduğunu doğruladı Instagram gönderisi 35 yaşındaki oyuncu, diziyi izlerken bebeğini kucağına aldığı tatlı bir fotoğrafını paylaştı. Halefiyet 28 Mayıs’ta yayınlanan dizi finali. TV ekranında ayrıca ekrandaki kocasının bir fotoğrafı da yer aldı. Matthew Macfadyen.

“Hayatımı değiştiren bir şeyin son sezonunun son bölümünü az önce izledim. Ve şimdi hayatım yeniden değişti” diyen Avustralyalı aktris, diziye ve doğum yapmasına gönderme yaptı.

Ayrıca, “Bu gösterinin benim için ne anlama geldiğini ifade etmek zor. Gitmem gereken yerler, birlikte çalışmam gereken muazzam yetenek… her şeyin bitmesi kalbimi kırıyor. Ama kalbimin kırılabilmesi için tüm anılarla, güzel zamanlarla, zorluklarla ve zaferlerle bu kadar dolu olması gerekiyordu… bu da beni minnettar kılıyor.

Sarah, hit HBO dizisinde medya patronu Logan Roy’un tek kızı Shiv Roy’u canlandırdı. Şovun son bölümünde Shiv, kardeşi Kendall’a Gojo anlaşmasını durdurmak için ihtiyaç duyduğu oyu vermeyerek ihanet etti. Shiv, anlaşma yapıldıktan sonra Waystar Royco’nun Amerikan CEO’su olan, görüşmediği kocası Tom’un yanında yer aldı.

Sarah Snook
Sarah Snook, ‘Succession’ 4. sezon galasında bebeğinin yumruğunu gösteriyor. (Steven Bergman/AFF-USA.COM / MEGA)

Sarah’nın hamileliği, dizideki Shiv’in hamileliğiyle paralel gitti. bu Savaş Kızkardeşleri yıldız ortaya çıktı HBO’lar Halefiyet dijital ses dosyası Shiv’in hamile kalması, ona hamile olduğunu söylemeden önce bile “Jesse’nin yazarlar odasında her zaman tartıştığı bir şeydi”. Oyuncu ilk çocuğuna hamile olduğunu açıkladı. Halefiyet 4. sezon Mart 2023’te prömiyer yaptı. Siyah bir tulumla bebek yumruğunu gösterdi.

O zaman, o söyledi Bu gece eğlence hamileliğinin bitmesine sadece birkaç hafta kaldığını. “Fazla değil, iki ay. Şey, ben 32 haftayım, yani ”dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/30/sarah-snook-baby-born-first-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir