Sualtında Bayılan ABD Yüzücü Takımı Sağlık Güncellemesini Paylaştı


olimpiyat yüzücü Anita Alvarez Macaristan’ın Budapeşte kentinde düzenlenen 2022 Dünya Su Sporları Şampiyonası sırasında su altında bayılmasının ardından durumunun iyiye gittiğini söylüyor.

23 Haziran’da Instagram Hikayesine “Herkese teşekkür ederim” yazdı. “İyi ve sağlıklı olduğumu bilin! Tüm destek mesajları için minnettarım ve herkesin takımıma saygı duymasını umuyorum ve hala 2 günlük rekabetim var. Budapeşte’ye odaklanın.”

Ancak Alvarez, kalan yarışmada yüzmeye devam etme şansının hala kararsız olduğunu belirterek, “Bunun benim için suda mı yoksa kenarda mı olduğu ben ve uzman sağlık personeli tarafından belirlenecek, ancak her iki durumda da @artswimusa ve ben var. Bitirilmesi gereken bir iş ve umarım herkes bunu anlayabilir.”

22 Haziran’da, görüntüler, Anita’nın solo serbest rutinini bitirdikten sonra, havuzun dibine doğru süzüldüğünü gösterdi. Koçu Andrea Fuentes-Daha önce İspanya için dört senkronize yüzme Olimpiyat madalyası kazanan- kahramanca havuza atladı ve yüzücüyü suyun yüzeyine çekerken fotoğraflandı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335656/team-usa-swimmer-who-fainted-during-world-championships-shares-health-update?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel