Şu anki Eşi ve İki Eski Sevgilisiyle Tanışın – Hollywood Life


Milla Jovoich kocası


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Andres Otero/Everett Koleksiyonu

  • Milla Jovovich, en çok yaptığı çalışmalarla tanınan bir aktris. Resident Evil franchise.
  • Halen film yapımcısı Paul WS Anderson ile evli.
  • Yıldız adayı daha önce Luc Besson ve Shawn Andrews ile evliydi.
  • Milla ve Paul 58. yaş gününü 3 Mart 2023’te kutladılar.

esmer güzellik Milla Jovovich47, en çok Alice’i canlandırmasıyla tanınıyor olabilir. Resident Evil imtiyaz, ancak, kemerinin altında birçok başka etkileyici unvan var. 1993 yılında yanında rol aldı. Matthew McConaughey içinde Sersemlemiş ve şaşkınve daha sonra, yanında Charmed şap Brian Krause içinde Blue Lagoon’a Dönüş. Yıldız adayı, en son yaptığı da dahil olmak üzere çeşitli evlilikleri için manşetlere girdi. Paul WS Anderson58, özellikle yöneten Resident Evil. Aşağıda evlilikleri ve iki eski kocası hakkında her şeyi öğrenin!

Milla Jovovich
Milla Jovovich ve Paul WS Anderson 2009’da evlendi. (Andres Otero/Everett Koleksiyonu)

Milla Jovovich ve Paul WS Anderson

Yönetmen ve Milla sadece 14 yıldır evli olabilir, ancak arkadaşlıkları yirmi yılı aşkın bir süredir devam ediyor! Esmer bomba ve Paul, ilk kez 2000 yılında, ilk film üzerinde çalışmaya başlamadan hemen önce ofisinin dışında tanıştılar. Resident Evil film, çift başına New York Times. “Nihayet Milla ile resmi olarak ilk kez 2000 yılında, biz tanışmadan hemen önce tanıştım. Resident Evil. 58 yaşındaki, Eylül 2022’de outlet’e “Ofisimin önündeki merdivenlerde oturuyordu” dedi. “Onun dünyanın en havalı kadını olduğunu düşündüm. Ve bu gerçekten havalı kamyonu az önce sokağa park etmiş görmüştüm – ve bu onun kamyonuydu.

En son, Milla doğum gününde onun hakkında fışkırmıştı. Instagram aracılığıyla 3 Mart 2023 tarihinde. “Bugüne kadar tanıştığım en harika adam olan harika kocamın doğum günü kutlu olsun. Birbirimizi neredeyse 25 yıldır tanıyoruz ve sihir onunla asla kaybolmuyor. Birlikte çok fazla çılgın macera yaşadık ve her gün geleceğe dair hayallerimizden bahsediyoruz,” diye başladı uzun yazısı. “O, ailemizin üzerine inşa edildiği kaya ve Paul kadar kendini kızlarına adamış biriyle hiç tanışmadım. Seni çok seviyorum bebeğim ve bir sonraki anne baba gecemizi sabırsızlıkla bekliyorum Umarım geçen seferki kadar akşamdan kalma kalmam #paulwsanderson #happybirthdaypapa.

Onların çocukları

2009’daki evliliklerinden bu yana, Milla ve Paul üç sevimli çocuğun gururlu ebeveyni oldular. En büyük kızları, Hiç Gabo Anderson, 15, Kasım 2007’de, annesinin anne olmaya hazır olduğunu itiraf etmesinden yaklaşık bir yıl sonra doğdu. Milla, “Çocuklar ve aile hakkında düşünmek ve hayatım olan totaliter makineyi durdurmak istediğim yere geliyorum” dedi. İNSANLAR 2006’da. “Şu an 30 yaşındayım ve kendimi hala bir çocuk gibi hissediyorum ama annem beni 24 yaşındayken doğurdu.”

Daha sonra anne ayı başka bir kızı karşıladı, Dashiel Edan Anderson, 8, Nisan 2015’te. Doğumundan önce Milla, Ever’in küçük kız kardeşiyle iyi geçinip geçinemeyeceğinden endişeliydi. “Aslında bir erkek çocuğumuz olursa ona ne olacağından endişeliydim” dedi. aynı çıkış o zaman. “’O küçük kız onu itip ayağını dışarı çıkarıp ona çelme takarken bizim evimizde ne kadar süre hayatta kalacağını merak ediyorum!” gibiydim.

Paul ve karısının ailelerini bir kez daha genişletmesi beş yıl daha sürecekti. Milla, Şubat 2020’de üçüncü kızlarını dünyaya getirdi. Osian Lark Elliot Anderson, 3, beş kişilik ailelerini tamamlıyor. “Bugün Osian’ın iki haftalık doğum günü! Bu yüzden insanlar bana ne yaptığımı sorduğunda, kelimenin tam anlamıyla bu, ”diye yazdı. fotoğraf o sırada yatakta onun ve yeni doğan bebeğinin görüntüsü. Osian, Milla’nın tıbbi nedenlerle acil kürtaj yaptırmak zorunda kalmasından yaklaşık üç yıl sonra ortaya çıktı ve bunu kamuoyuyla paylaştı. Instagram aracılığıyla Mayıs 2019’da. En son, Kiev yerlisi güzel ailesini bir fotoğrafla göstermek için Instagram’a gitti. grup fotoğrafı 31 Aralık 2022. “Andersonlardan Mutlu Yıllar! Bu gönderi, destansı Yeni Yıl Günümüze kadar uzanıyor,” diye yazdı altyazıda.

Luc Besson ile Evliliği

Luc Besson
Luc Besson ve Milla Jovovich 1997’den 1999’a kadar evlendiler. (ABACA/Shutterstock)

Milla, en uzun evliliği olan Paul’la evlenmeden önce yönetmenle evliydi. Luc Besson, 64, 1997’den iki yıl sonra boşanana kadar. Luc’un yönettiği ünlü filmlerden bazıları şunlardır: Leon oynadığı Natalie Portman, Lucy oynadığı Scarlett JohanssonVe Beşinci Element, özellikle eski karısının düğümü attıkları yıl rol aldığı film. Luc o zamandan beri taşındı ve şimdi yapımcıyla evli. Virginie Besson-Sillagenel olarak dördüncü karısı olan.

Milla’nın İlk Kocası, Shawn Andrews

Shawn Andrews
Shawn Andrews ve Milla Jovovich, 1992’de bir yıldan az bir süre evli kaldılar. (Everett Koleksiyonu)

Milla, Luc ile evlenmeden beş yıl önce bir aktörle evliydi. Shawn Andrews, 51, Aralık ayına kadar boşandıkları için bir yıldan az. Eski çift, 1993’ün hit filminde birlikte çalıştı. Sersemlemiş ve şaşkın, ancak Milla kadar başarılı bir kariyere sahip değil. Son büyük filmi 2008 projesiydi. Düzeltmekoynadığı olivia wilde Ve Tekneden Yeni Çıkmış şap Randall Parkı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/milla-jovovich-husband-5082797/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir