Şu Anda Tıkanacak En İyi Şükran Günü TV Bölümleri ve Filmleri


“Birisi gelmeden önce süpürebilir mi?”

Şükran Günü için evdeyseniz, hindi ile kendinizi doldurma, balkabağı turtası ve sık sık gördüğünüz aile üyeleriyle bir sürü garip küçük konuşma için evdeyseniz, büyük ihtimalle ailenizden birinin bu istekte bulunduğunu duymuşsunuzdur. dişçiye gidiyorsun

“Biliyorum, bu kadar uzun zaman geçtiğine inanamıyorum.” “Evet, hala bekarım.” “hayır izlemedim sarıtaş Henüz.” Ve siyasetin kaçınılmaz olarak iki veya üç şarap şişesi sonra ortaya çıktığı ana başlamayalım bile.

İşte bu yüzden rahatlatıcı yiyeceklere ihtiyacınız var. Hayır, Maureen teyzen yeşil fasulye güvecinden ve dalmak için sabırsızlıkla beklediğiniz ziyafetin geri kalanından bahsetmiyoruz, ruhunuz için sadece bir dizi veya filmin sağlayabileceği rahatlatıcı yiyeceklerden bahsediyoruz.

Bu nedenle, şu anda rahat bir oyalanma arıyorsanız, şovların Şükran Günü temalı en sevdiğimiz bölümlerinden bazılarını bir araya topladık. Arkadaşlar ve Dedikoducu kızyanı sıra Türkiye Günü ile ilgili birkaç film.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1207654/the-best-thanksgiving-tv-episodes-and-movies-to-watch-as-you-nurse-your-food-hangover?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir