Stuart Weitzman Kampanya Fotoğrafı – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Stuart Weitzman

kim Kardashian her zaman bir tür seksi kıyafet sallıyor ve yeni Stuart Weitzman Sonbahar 2022 Kampanya Düzenlemesi için yaptığı tam olarak buydu. Fotoğrafta 41 yaşındaki, alt kısmı tanga ve diz üstü, uyluk-yüksek çizmeler ile dalgalı siyah bir elbiseyi salladı.

kim Kardashian
Kim Kardashian, yeni Stuart Weitzman Kampanyası için diz üstü topuklu çizmeleri ile tanga bir elbise içinde seksi görünüyordu. (Stuart Weitzman)

Kim’in spagetti kayışı tek parça, dekolteli bir balenli bralet içeriyordu, onesi’nin arkası ise çıplak poposunu ve uyluklarını ortaya çıkaran süper arsızdı. Diz üstü siyah süet, baldırlarının ortasında biten topuklu botlarla görünümünü şekillendirdi. Cazibesine gelince, platin sarısı saçlarını arkaya yatırmış ve ortasından ayrılmış, boğucu, dumanlı bir göz ve parlak çıplak bir dudak ile alçak bir at kuyruğu yapmıştı.

Kim, markayla çalışmaktan heyecanla şunları söyledi: “İnanılmaz derecede yetenekli bir ekip tarafından çekilen Stuart Weitzman’ın Sonbahar kampanyasında yer almaktan heyecan duyuyorum. Mario Sorrenti. Bu kampanya hem markanın mirasından hem de gelecek vizyonundan ilham alıyor. Stuart Weitzman’ın ikonik ve zamansız stilleri, kadınların gerçekten istediği yeniliği getirmeye devam ediyor. Stuart Weitzman’ın ikonik kampanyalarının bir sonraki bölümünün parçası olmaktan heyecan duyuyorum.”

Marka, Tasarım Başkanı olarak Kim ile çalışmaktan heyecan duyuyordu. Edmundo Castillo, çıldırdı, “Kim benim için tasarladığım kadını temsil ediyor: O ruhlu ve hayatı kendi şartlarına göre yaşıyor. Parlak baldırlı çizmeler, bacağı tamamen bağlayan sandaletler veya güçlü ve cinsiyetsiz savaş botları olsun, kadınların SW ayakkabılarında kendilerini durdurulamaz hissetmelerini umuyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/kim-kardashian-thong-bodysuit-boots-stuart-weitzman-campaign-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir