Striptizci Dersleri İçin Şortlu Reginae Carter ve Zonnique Twerk: İzle – Hollywood Life


reginae carter


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Thaddaeus McAdams/Christine Chew/UPI/Shutterstock

Lil Wayne’in kız evlat, reginae carter, her zaman bir çeşit seksi kıyafet sallıyor ve en son Instagram videosunda tam olarak bunu yaptı. 23 yaşındaki arkadaşıyla birlikteydi, zonniquekimin kızı minik harris ve üvey kızı TI Videoda kızlar striptizci direği üzerinde twerk yapıp dans ederken minicik kısa şortlar giydiler.

Videoda kızlar “Vulture Island V2” şarkısına twerk yaptılar. Rob49 ve küçük bebek uzun kollu kısa üstler ve yüksek topuklu yüksek belli şortlar giyerken. Reginae videoyu, “PINK ft.’de kızlar gecesi @zonniquejailee, ders için @pinkpolesstudios’a teşekkürler, geri gelmek için sabırsızlanıyorum” başlığıyla yayınladı.

Son zamanlarda kıyafetleriyle dikkat çeken Reginae, bu görünümün yanı sıra Fashion Nova’dan daracık, kolsuz siyah bir body giydi. Yüksek boyunlu tek parça korsajda tamamen kesilerek bol dekolte ortaya çıkarken şortlar ekstra kısaydı. Görünümünü bir çift Dior sandalet ve büyük boy, yuvarlak beyaz güneş gözlükleriyle süsledi.

Reginae her zaman seksi kıyafetler giyer ve bizim favorilerimizden bir diğeri de yüksek belli, hafif yıkamalı, aşırı kısa, eskitilmiş kot şortlarıydı. Kıçının içine, önünde büyük bir sıcak pembe DG pullu logolu neon yeşili Dolce & Gabbana T-shirt’ü sıkışmıştı.

Görünümünü bir çift yanardöner payetli orta baldır topuklu bot, sıcak pembe payetli bir çanta ve bir çift neon pembe güneş gözlüğü ile tamamlamış. Reginae, kıyafetiyle fotoğraflarını yayınladı, “Oooh, beni kovalamalarını seviyorum. Beni değiştirmeye çalışırsan iyi şanslar.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/reginae-carter-zonnique-twerk-shorts-stripper-lessons-watch/

Yorum yapın

SMM Panel