Straplez Pullu Elbiseyle Büyüleyenler – Hollywood Life


jessica chastain


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Chelsea Lauren/Shutterstock

jessica chastain Oscar halısındaki cazibenin özü gibi görünüyordu. Oscar ödüllü oyuncu, yılın en büyük ödül töreninde straplez payetli elbisesiyle göz kamaştırdı. Elbise ayrıca dalgalı bir yakaya ve siyah kadifeden yapılmış bir kuyruğa sahipti.

jessica chastain
Jessica Chastain, Oscar halısında büyüleyici görünüyor. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Aktris saçlarını gevşek dalgalar halinde bıraktı ve cesur kırmızı dudaklarını salladı. Jessica, kırmızı buklelerine iltifat etmek için çarpıcı bir zümrüt kolye takmıştı.

Jessica sunucu olarak Oscar’a geri döner. Bir yıl önce aktris, En İyi Kadın Oyuncu dalında ilk Akademi Ödülü’nü şu performansıyla kazandı: Tammy Faye Bakker içinde Tammy Faye’in Gözleri. Jessica daha önce de performansıyla aday gösterilmişti. Sıfır karanlık otuz Ve Yardım.

Jessica, kabul konuşması sırasında zamanını LGTBQ+ topluluğuna ve mücadele ediyor olabilecek kişilere destek göstermek için kullandı. “Aslında umutsuz veya yalnız hisseden herhangi biriniz için, sadece siz olan benzersizliğiniz için koşulsuz sevildiğinizi bilmenizi istiyorum,” konuşmasını bitirdi.

Oscar’lardan sadece iki hafta önce Jessica, Televizyon Filmi veya Mini Dizide En İyi Kadın Oyuncu dalında SAG Ödülü’nü kazandı. olarak gösterdiği performansla eleştirel beğeni topladı. Tammy Wynette Showtime sınırlı serisinde George ve Tammy. Jessica, ödül töreni için omuzları açık pembe bir elbise içinde ışıl ışıl görünüyordu.

Oyuncu merhumları onurlandırdı Philip Seymour Hoffman konuşmasında “Bize seçmelerle ilgili tüm sinir bozucu hikayelerini anlattı ve kimsenin bizi izlemediğini hissettiğimizde bile devam etmemiz için bizi cesaretlendirdi” dedi. “Konuşmanın sonunda, ‘Her birinizle çalışmayı dört gözle bekliyorum’ dedi. Beni gerçekten şok etti çünkü onu var etmiş gibiydi. Ve birkaç yıl sonra gerçek oldu ve onunla bir oyun oynama fırsatım oldu.”

jessica chastain
Jessica Chastain, Oscar halısında muhteşem gülümsemesini sergiliyor. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

“Bu hikayeyi şimdi anlatıyorum çünkü bana zihnimizin ne kadar güçlü olduğunu ve düşüncelerimizin yarattığı şey olduğumuzu hatırlatıyor. Bu yüzden, evinde mücadele ediyor olabilecek herkese, tanıştığım tüm oyunculara şunu söylemek istiyorum: Devam edin. Bir iş uzaktasın. Seninle çalışmayı dört gözle bekliyorum. Sette görüşürüz.”

Jessica şu anda Broadway’de yeniden canlanıyor Bir Bebek Evi yanında Halefiyet yıldız Arian Moayed. Prodüksiyon 9 Mart’ta başladı ve 10 Haziran’a kadar devam edecek. Jessica, provaların ortasında Altın Küre ve SAG Ödülleri’ne katılmak için gidip geliyordu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/12/jessica-chastain-oscars-2023-dress-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir