Stranger Things’in Oyuncularının Şimdi Ne Kadar Büyüdüğünü Görün


Indiana, Hawkins’teki çocukların hepsi büyüdü.

Ne zaman yabancı şeyler Temmuz 2016’da Netflix’te galası, Temmuz 2016’da Netflix’te galası yapıldı, izleyiciler büyük ölçüde bilinmeyen genç oyunculardan oluşan bir oyuncu kadrosuyla tanıştırıldı. Şimdi, neredeyse altı yıl sonra, onlara hala çocuk demek neredeyse imkansız.

Millie Bobby Brown, Eleven’ı canlandırdığı iki Emmy adaylığı kazanan dizi, dizinin çekimlerine başladığında sadece 12 yaşındaydı. Şimdi 18 yaşında olan Millie erkek arkadaşıyla dışarı çıktı Jake Bongiovi 14 Mayıs’ta dördüncü sezon galasında.

Ne zaman Gaten Matarazzo Birinci sezonda Dustin olarak ortaya çıktı, 14 yaşında bebek yüzlü bir çocuktu. Gaten şimdi 18 yaşında ve son zamanlarda Jared oynamak için içinde Sevgili Evan Hansen Broadway’de.

Finn Wolfhard ayrıca birinci sezonda Mike’ı ilk oynadığında 13 yaşındaydı. Finn şimdi 19 yaşında ve 2021’de başrolde. Hayalet Avcıları: Ölümden Sonra. Bu sırada, Nuh SchnappWill Byers’ı oynayan oyuncu sadece 11 yaşındaydı. yabancı şeyler filme başladı. Şimdi 17 yaşında ve yakın zamanda Ivy League’in Pennsylvania Üniversitesi’ne kabul edildi.

Caleb McLaughlinLucas’ı oynayan , şovun ilk sezonunda 14 yaşındaydı, bu da şu anda 20 yaşında olduğu anlamına geliyor. Çok hızlı büyüyorlar! Ve kendimizi çok yaşlı hissediyoruz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332494/see-how-grown-up-the-cast-of-stranger-things-is-now?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel