Stranger Things’den Natalia Dyer ve Charlie Heaton Baloda Samimi


Hawkins’ten New York’a.

yabancı şeyler yıldızlar Natalia Boyacı Ve Charlie Heaton 25 Nisan’da New York’taki Brooklyn Müzesi’nde düzenlenen 2023 Brooklyn Artists Ball’a katıldıklarında birlikte nadir bir kırmızı halı görünümüne kavuştular.

Sunuculuğunu Dior’un yaptığı etkinlik için 28 yaşındaki oyuncu, işlemeli çiçekler ve peplum ile siyah yün ve tiftik bir ceket, uyumlu uzun bir etek, yüksek çoraplar ve çizmelerden oluşan moda evi tarzı bir görünüm giydi. Ayrıca kızıl saçlarını buklelerle aşağı indirdi. gelince Yeni Mutantlar 29 yaşındaki aktör, Dior marka siyah bir smokin ceketinin yanı sıra uyumlu pantolon ve ayakkabılar giydi.

Ve katılan tek ünlü konuk onlar değildi. Maggie Gyllenhaal, Tracee Ellis Ross, Thomas Doherty, Eli Brown Ve Antonia Gentry etkinliğin önemli isimleri arasında da yer aldı.

Gezi, Natalia ve Charlie’nin bir geceye katıldıkları Mayıs 2022’den bu yana ilk kez kırmızı halıda birlikte poz vermeleri oldu. yabancı şeyler Mayıs 2022’de Los Angeles’ta dördüncü sezon gösterimi. Sadece karakterleri Nancy Wheeler ve Jonathan Byers Netflix şovunda çıkmakla kalmıyor, aynı zamanda yıldızlar da gerçek hayatta bir çift ve aşklarını 2017’de kırmızı halıda sergiliyorlar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372653/lessigreaterstranger-thingslessigreater-natalia-dyer-and-charlie-heaton-cozy-up-during-rare-red-carpet-event?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir