Stranger Things’den Joseph Quinn’in Metallica İle Çıktığını Görün


Eddie Munson’ın hayallerinin bu hafta gerçekleştiğini söyleyebiliriz.

Joseph Quinnheavy metal fanını kim çalıyor? yabancı şeylersadece tanışmakla kalmadı güçlü, kuvvetli, yiğit Lollapalooza’da, ancak sahne arkasında grupla “Master of Puppets” şarkısında bir jam session paylaşın. Ne de olsa Eddie, tam da bu parçayla baş aşağı çok önemli bir sahneye sahipti.

İçinde Metallica’nın Instagram sayfasında paylaşılan bir video 29 Temmuz’da Joseph, ikonik grupla tanışırken izleyicileri de yanına aldı. Ve Joseph’in (ve karakteri Eddie’nin) Metallica’ya düşkün olduğunu söylemek güvenli olsa da, hayranlık karşılıklıdır. Klipte, James Hetfield Joseph’e Netflix dizisinin “büyük bir hayranı” olduğunu söyledi.

James, “Birinci sezondan beri var” dedi. “Çocuklarım ve ben, bizim için bir bağ deneyimi oldu.”

“Master of Puppets” konusunda Joseph, şarkıyı iki yıl boyunca tekrar ettiğini kaydetti. “Size çok bağlı hissediyorum çocuklar” diye ekledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340118/see-stranger-things-joseph-quinn-meet-metallica-and-jam-out-to-master-of-puppets-with-the-band?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir