Stranger Things Yıldızı Natalia Dyer, Cilt Bakım Rutinini Paylaştı


Natalia Dyer’ın seçtiği bu ürünleri bu fiyatlara seçkilerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

çok izledikten sonra Yabancı Şeyler 4 Netflix’te yayınlanır yayınlanmaz bunu görmek bizi çok heyecanlandırdı. natalia boyacı hassas cilt bakımı ve güzellik rutinini Vogue ile paylaştı. Güzellik Sırları Youtube videoları.

Nancy’yi oynayan Natalia, yabancı şeyler, her zaman hassas bir cilde sahip olduğunu ve gençken sivilcelerle mücadele ettiğini söylüyor. Hassasiyeti ve kızarıklığı sakinleştirmeye ve yatıştırmaya yardımcı olacak güzellik ürünlerini ve ipuçlarını paylaşıyor. Natalia ayrıca hafif, günlük makyaj için güzellik rutinini paylaşıyor. Her zaman makyaj yapmaktan hoşlanmadığını ve yaptığında hala kendisi gibi görünmeyi tercih ettiğini söylüyor. Özelliklerini örtmek yerine geliştirmeyi sever.

Doğal güzellik, sette makyaj ekibinin kendisine önerdiği ürünleri de paylaşıyor. yabancı şeyler şimdi rutininde kullandığı ve gösteriden ilham alan güçlü, kabarık 80’lerin kaşlarına ulaşmasına yardımcı olan ürünler. için aşağı kaydırın cilt bakımı ve güzellik ürünleri Natalia, hassas ciltler ve doğal bir makyaj görünümü için tavsiye eder.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333045/stranger-things-star-natalia-dyer-shares-her-skincare-routine-for-sensitive-skin?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel