‘Stranger Things’ Yaratıcıları Millie Bobby Brown’ın Eleştirisine Cevap Veriyor – Hollywood Life


yabancı şeyler


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

yaratan Duffer Kardeşler yabancı şeylercevap verdiler Millie Bobby Brown‘ın şovu eleştirmesi ve karakterleri öldürmeye başlamalarını talep etmesi. Mayıs ayında, 18 yaşındaki Millie, üzüntüsünü bir arsa ile dile getirdi. yabancı şeyler ve sürekli büyüyen kadrosu. “İnsanları öldürmeye başlamalısın,” dedi. sarma. “Duffer Kardeşler, kimseyi öldürmek istemeyen hassas salaklardır. ‘Game of Thrones’ zihniyetine sahip olmamız gerekiyor. Öldür beni! David’i öldürmeye çalıştılar ve onu geri getirdiler!” Millie, oyuncu kadrosunun bir fotoğrafa sığdırmaya çalıştığını hatırladıktan sonra fikrini paylaştı. yabancı şeyler 4. Sezon prömiyeri ve sonuçta başarısız oluyor.

Matt Duffer38, ne zaman güldü Josh Horowitzpodcast’i kim barındırıyor mutlu üzgün şaşkın podcast, Millie’nin 4 Temmuz bölümündeki açıklamalarını sordu. Gösterinin yıldızlarının ne olacağı hakkında hiçbir fikrinin olmadığını doğruladı ve “masada çok daha fazlası var” dedi. Daha sonra Millie’nin “hassas salyaları” yorumuna, İngiliz aktörün “komik” olduğunu söyleyerek doğrudan yanıt verdi.

“İnanın bize, yazı odasındaki tüm seçenekleri, hepsini araştırdık,” diye devam etti. “Tıpkı tam bir varsayım olarak, Mike’ı öldürürsünüz, sanki… bu iç karartıcı, biz iç karartıcı değiliz – değiliz Game of Thrones. Bu Hawkins, Westeros değil. şov olmuyor yabancı şeyler çünkü artık gerçekçi davranmanız gerekiyor.”

Matt ayrıca gösteriden sadece bir karakteri öldürmenin getirdiği komplikasyonları da açıkladı. “Barb öldüğünde, bununla boğuşmaya değer iki mevsim. Yani Mike’ın öldüğünü hayal edin, keşfetmekle ilgilendiğimiz veya keşfetmediğimiz bir şey gibi mi? Eddie’nin ölümü beşinci sezonda büyük yankı uyandıracak” dedi. “Her ölümün bir etkisi vardır. Son sezona girerken, bence daha fazlası masada çünkü… göreceğiz.” Kendini ve kardeşini daha da savunmak, RossMatt, olay örgüsünde olup biten her şeyin arkasında bir “mantık” olduğunu söyledi.

yabancı şeyler
Millie Bobby Brown ‘Stranger Things’de Eleven’ı canlandırıyor (Fotoğraf: Everett Collection)

Hit Netflix dizisinin uzun zamandır beklenen dördüncü sezonunun ilk bölümü Mayıs ayında düşerken, iki uzun bölümden oluşan ikinci bölümü 1 Temmuz’da gösterime girdi. Sezon başında yaptığı tanıtımın ardından hayranların favorisi. Bununla birlikte, Millie ve Hawkins çocuklarının geri kalanı da dahil olmak üzere çekirdek oyuncu grubu, tamamen iyi olmasa da hayatta kalır.

Beşinci ve son sezon yabancı şeyler 2024’te piyasaya sürülmesi bekleniyor. [shoot] gelecek yıl. Bu yıl yazmayı bitiriyorlar ve hazırlanmaları gerekiyor, bu yüzden umarım bu yıl olur.” David LimanıEski Hawkins Polis Şefi Hopper’ı oynayan oyuncu, şunları söyledi: GQ İngiltere 4 Temmuz’da “Ama bence plan bu. Dolayısıyla, geçmiş performansımıza göre muhtemelen 2024’ün ortalarında çıkacaktı.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/07/stranger-things-creators-respond-millie-bobby-brown-criticism/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir