Stranger Things Yaratıcıları Genişletilmiş Sezon 4’te Cevaplar Veriyor


Artık Upside Down olmaya hazırlanın!

Geçen sezondan bu yana neredeyse üç yıl sonra, yabancı şeyler hayranlar ufukta bir miktar netlik olduğundan emin olabilirler.

Ortak yaratıcı “Sezonun ne kadar büyüyeceğini bilmiyorduk ve bu sezon anlatmak istediğimiz hikayenin yarısına gelene kadar fark etmemiştik bile.” Ross Duffer sırasında söyledi Son tarihYarışmacılar Televizyon paneli 10 Nisan.”Game of Thrones atıfta bulunduğumuz bir şey, ama aynı zamanda bizim için gerçekten de vahiylerle ilgili, çünkü gerçekten izleyiciye bazı cevaplar vermeye başlamak istedik.”

Matt DufferRoss’un kardeşi ve dizinin ortak yaratıcısı, 27 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanmaya başlayan dördüncü sezonun izleyicileri genişletilmiş bir yolculuğa çıkaracağını açıkladı.

Matt, “Bir saatten az süren bir bölümümüz olduğunu sanmıyorum. Birinci sezonda bile 35 dakika gibi olan bölümler vardı. Bunu unutuyorsunuz,” dedi Matt. “Bu sezon çok uzun. Bence herhangi bir sezonun neredeyse iki katı. Bu kadar uzun sürmesinin bir nedeni de bu. Destansı bir kalitesi var. Kesinlikle farklı bir his.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326882/stranger-things-creators-promise-answers-in-expanded-season-4?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın