Stormi Webster Kylie’nin Elini Tutarken Gümüş Bir Elbise Salladı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kylie Jenner Stormi


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: (Fotoğraf: LTD/MEGA)

Stormi Webster şovu bir kez daha çaldı! 4 yaşındaki kızı Kylie jenner24 ve Travis Scott31 yaşındaki, Londra, İngiltere’deki oteli, Portman Square’deki Nobu Hotel’den 5 Ağustos’ta sevgi dolu annesinin elini tutarken çıkarken çok sevimli ve tamamen kendi elementinde görünüyordu. Stormi, beyaz bir tişörtün eşlik ettiği ışıltılı gümüş bir elbiseyi salladı. altında. Kutulu gümüş bir çanta ve buzlu tonlarıyla aksesuarlarını tamamlayan oyuncu, eğlenceli kombinini beyaz spor ayakkabılarla tamamladı. Saçlarını örgülü at kuyruğu yaptı.

Kylie Jenner Stormi
Kylie Jenner ve Stormi, 5 Ağustos 2022 gecesi için Londra, İngiltere’deki otel odalarından çıkarken gösterişli divanlar gibi görünüyorlardı (Fotoğraf: LTD/MEGA)

Kylie, elbette, kenarlarında kalın mavi suni kürk bulunan üstte mavi deri bir ceketle aynı derecede moda görünüyordu. Abartılı paltoyu askılı mavi topuklu ayakkabılar ve saplama küpelerle eşleştirdi. Stormi’nin yanından otelden çıkmasına yardım ederken, çarpıcı görünümünü gururlu bir gülümsemeyle tamamladı.

Kylie Jenner Stormi
Kylie ve Stormi, kamera ışığında parlayan elbiselerle uyumluydu (Fotoğraf: LTD/MEGA)

Kylie Cosmetics’in kurucusu, günün erken saatlerinde Londra’daki Sun Studios’tan ayrılırken görüldüğü gibi saçlarını salladığı aynı basit kabarıklıkta giydi. Bir düzineden fazla hafif ve orta yıkama kot şeridinin bir araya getirilmesinden oluşan askısız tam kot elbise içinde gösterişli görünüyordu. Kot şeritlerin çoğu, rahatsız edici ve gümüş rondelalarla süslenmiştir. Cesur elbisenin arkasında, iki çocuğun annesinin boynuna bağlanan ve yıldız ve ay kolyelerle süslenmiş bir gerdanlık kolye olarak ikiye katlanan bir kayış vardı.

Kylie jenner
Kylie Jenner, 5 Ağustos 2022’de kıvrımlarını saran tamamı kot bir elbiseyle Londra’daki bir stüdyodan çıktı (Fotoğraf: EMGA)

Kylie, cesur görünümü uzun kot botlar, siyah güneş gözlükleri ve elbisesindeki kolyelerle eşleşen gümüş ay şeklindeki küpelerle eşleştirdi. Yanında mini küp şeklinde bir çanta taşıyordu. Şık girişimci, çekimleri bittiğinde siyah bir Cadillac SUV’ye atlarken fotoğrafçılara muzip bir gülümseme verdi.

Kylie jenner
Kylie Jenner, siyah bir SUV’ye atlamadan önce omzunun üzerinden bir gülümsemeyle parladı (Fotoğraf: MEGA)

Görüş, Kylie’nin Stormi ile Londra’da çift kot bir görünüm giydiğinin görülmesinden birkaç saat sonra geldi. Kylie, beyaz bir tişörtün üzerine giyilen, işlenmemiş bir etek ve eşleşen bir kot ceket içeren, rahat ama şık, bol, hafif bir kot pantolon takımı giydi. Görünümü siyah güneş gözlükleri ve siyah pompalarla eşleştirdi.

Kylie’nin kıyafeti bir sanat eseriyken, Stormi ana aksesuarı ile gösteriyi çaldı: Dior’dan 3.137 dolarlık bir el çantası. Story, çantasını sol omzuna takan annesinin elini tutarken fotoğrafçılara tatlı bir şekilde gülümsedi. Kıyafeti kargo tarzı uzun bir etek, renkli desenli bir tişört ve gri bağcıklı sarı spor ayakkabılardan oluşuyordu.’

Kylie, iş dışında 6 Ağustos’ta Londra’daki ünlü O2 Arena’da sahne alan Travis’i desteklemek için Londra’da. Nobu Otel. Kylie, straplez siyah mini elbisesi ve burnu açık katırları içinde nefes kesici görünüyordu, Stormi ise havasını siyah bir tulum ve üstten siyah deri çizmelerle eşleştirdi. Travis ise bol siyah beyaz batik pantolon, siyah grafik bir tişört, siyah deri bir ceket ve büyük bir zincir kolye taktı.

Kylie ve Travis’in Şubat ayında dünyaya gelen ve henüz ismi açıklanmayan erkek bebekleri, yakın zamanda Londra’da aile görüntülerinin hiçbirinde görünmedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/stormi-webster-silver-dress-holds-kylie-hand-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir