Stormi Webster Kylie Jenner’a Bir Fincan Kahve Yapıyor: Video – Hollywood Life


Kylie jenner


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Maciel / BACKGRID

Kylie jenner24, kızını belgeledi Stormi Webster, 4, 20 Haziran Pazartesi günü ona bir fincan kahve yapıyor. Makyaj patronu Instagram Stories of Stormi’nin bir kahve makinesinin başında elinde boş bir fincanla Kylie’nin sabah pick-me-up’ını hazırlayan videoları paylaştı. Kylie bu tatlı anı arkadan yakalarken Stormi görevine çok dikkat etti. Kylie ilk videoda “Bana kahve yapmayı çok seviyor” diye yazdı.

Sonraki videoda Stormi, annesi için kahve yapma sürecine devam ediyor ve “Senin için iki tane yapacağım” dediği duyuluyor. Sevimli küçük kızını rapçiyle paylaşan Kylie Travis Scott31 yaşında, “Teşekkür ederim bebeğim” diye yanıtlıyor. Stormi daha sonra annesine kahvenin üç kremaya daha ihtiyacı olduğunu duyurur, ancak Kylie aynı fikirde değildir. “Üç krem ​​daha mı? Ben sadece iki tane istiyorum” Kardashianlar yıldız diyor.

“Tamam,” diye yanıtlıyor Stormi. 4 yaşındaki çocuk bundan pek memnun görünmüyordu, ama görünüşe göre annesini dinledi ve sadece iki kremada tuttu. Bütün bunlar sırasında Kylie, annesinin videolarını rastgele yakaladı. Kris Jennererkek arkadaşı, çekirdek kumar, evin içinde takılmak. Belki Stormi, Corey için de bir fincan Joe hazırlamıştır!

Kylie jenner
Kylie Jenner ve Stormi Webster (Fotoğraf: Maciel / BACKGRID)

Kylie, kızıyla Instagram’da özel anları belgelemeye bayılıyor. 8 Haziran’da, iki çocuk annesi Stormi’yi yakındaki bir Ulta güzellik mağazasında kendi makyajı için alışverişe götürdü. Stormi annesine ne kadar heyecanlı olduğunu söyledikten sonra anne-kız ikilisi içeri girdi ve Kylie’nin makyaj serisi Kylie Cosmetics ile karşılaştı. Stormi, Kylie’ye ürünlerinin “Çok güzel” olduğunu söyledi ve küçük olan bir ürün seçip alışveriş sepetine attı.

Stormi, Kylie’nin sosyal medyasında sık sık görünse de, bebek kardeşi çok farklı bir hikaye. Kylie hala kendisinin ve Travis’in 4 aylık oğlunun adını bile açıklamadı. Ancak Kylie, sevimli fotoğrafta her iki çocukla birlikte yatakta yatan Travis’e Babalar Günü hediyesi olarak oğlunun kısa bir görüntüsünü paylaştı. Kylie, mahremiyetini korumak için en küçük çocuğunun yüzüne kahverengi bir kalp yerleştirdi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/kylie-jenner-daughter-stormi-makes-coffee-video/

Yorum yapın

SMM Panel