Stormi Webster Düğünde Kourtney Kardashian Teyzeye Sarıldı: Fotoğraf – Hollywood Life


Stormi Webster Kourtney Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock/Cobra Takımı/BACKGRID

Kylie jennerküçüğüm, Stormi WebsterTeyzesiyle kesinlikle yakın görünüyor, Kourtney Kardashian! Kylie’nin 28 Mayıs’ta Instagram’da kanıtladığı gibi, dört yaşındaki çocuk, Kar-Jenner ailesinden gelen sevgiyle çevrili.

Kylie’nin resmi hesabı Kylie, Kourtney’de şimdiden 4 milyondan fazla beğeni alan sevimli fotoğrafta, Kendalve Stormi hep birlikte yakın bir pozda durdular. Çiçek desenli gri bir elbise giyen Kylie, üvey kardeşinin yüzünün yakınındaki havayı öperken elini kalçasında tuttu. Bu arada, Kourtney dudaklarını büzerken beyaz dantel korsajıyla ortada duruyordu.

Kendall daha sonra o ve Kourtney ellerinde şarap bardakları tutarken saten pembe altın bir elbise salladı. Ancak fotoğrafın en şirin yanı, Stormi’nin doğrudan kameraya bakarken teyzesine sımsıkı sarılması. Kourtney’nin yorumlarda yankılandığı başlıkta “Bir EŞ” yazıyor.

Başlık, Kourtney’nin Blink-182 davulcusu ile yeni evliliğine atıfta bulundu. Travis Barker. Evlenmeyi asla seçmediği için bu onun ilk karısı. Scott Disick, üç çocuğunun babası. Kourtney ve Travis, 15 Mayıs’ta Santa Barbara’da yasal olarak evlendikten sonra İtalya’da lüks bir düğün töreni yaptılar.

Kourtney Kardashian Travis Barker 2022
2022’de Kourtney Kardashian ve Travis Barker (Cobra Takımı/BACKGRID)

İtalya’daki düğünde, Stormi, törene mor elbisesi ve beyaz ayakkabılarıyla, saçları geriye atmış bir prenses gibi göründü. Orada mutlu bir şekilde kalabalığın arasında dolaştı ve diğer halası Kendall ve Kendall’ın erkek arkadaşının yanında dururken fotoğraflandı. Devin Booker.

Açıkça ailesiyle eğlenceli etkinliklere yabancı olmayan Stormi, babasıyla da görüldü. Travis Scott ve Kylie, Nisan’da Disneyland’de. Orada, yürümeye başlayan çocuk canlı renklerle giyinmişti ve orada olmak için her zamanki gibi heyecanlı görünüyordu.

Kylie Jenner ve Stormi Webster
Kylie Jenner ve Stormi Webster (Matt Baron/Shutterstock)

Gezi, Kylie’nin Şubat 2022’de dünyaya gelen ikinci çocuğunu doğurmasından kısa bir süre sonra geldi. Yenidoğanın adı aslında Wolf olması gerekiyordu, ancak Kylie ve Travis kısa bir süre sonra, isim sanki değişmemiş gibi hissederek fikirlerini değiştirdiler. oğullarına gerçekten yakışıyor. Şu an itibariyle Kylie ve Travis, bebeğin yeni seçilen takma adını henüz açıklamadı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/stormi-webster-hugs-kourtney-kardashian-wedding-photo/

Yorum yapın

SMM Panel