Sting, Karısıyla Seks Hayatından Konuşmayı ‘Aldırmadığına’ Neden Veriyor – Hollywood Life


Sting, Karısıyla Seks Hayatından Konuşmayı 'Aldırmadığına' Neden Veriyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Gigi Iorio / SplashNews.com

acı71, karısıyla cinsel hayatı hakkında konuşmaktan neden “aldırmadığını” paylaşıyor Trudie Şekillendirici, 69, yeni bir röportajda. 1990’da güzelle yedi saat boyunca tantrik seks yapacağını söylediğinde manşetlere çıkan şarkıcı, bu kadar açık olmaktan bahsetmişti. “Bunu soracağını biliyordum,” dedi. Sidney Sabah Habercisi cinsel hayatı sorulduğunda “Bunu hiç umursamıyorum – çok sağlıklı.”

“Ailemle hiç seks konuşmadık,” diye devam etti. “Pek çok açıdan şanslıyım ve bu yaşta sağlığıma sahip olmak, hafife almadığım bir şey. Bu noktaya gelemeyen birçok arkadaşımı kaybettim. Ve bu yüzden her gün geldiği gibi takdir ediyorum.

Acı, Trudie Styler
Sting ve Trudie birbirlerine çok aşık görünüyorlar. (Gigi Iorio / SplashNews.com)

Sting ayrıca, COVID salgınının Trudie ile evliliğine gerçekten yardımcı olan son şeylerden biri olduğunu da kabul etti. “O yıllardan oldukça keyif aldım – karımla biraz zaman geçirme ve aynı yerde bir geceden fazla olma şansım oldu” dedi. “Muhtemelen bir süredir birlikte geçirdiğimiz en uzun süre… Hâlâ evliyiz.”

Sting’in Trudie ile olan cinsel açıklığı ve yakınlığı hakkındaki son sözleri, 1990’larda tantrik seksleri hakkında yaptığı açıklamaları netleştirmesinden dokuz yıl sonra geliyor. görüşme ile James Lipton. “Yedi saatimiz olsaydı, gösteri yapardım. Belki değil. Ancak bunda bazı gerçekler var, ”diye açıkladı o sırada. “Tantrik seks fikri manevi bir eylemdir.”

Acı, Trudie Styler
Çiftin unutulmaz bir fotoğrafı daha. (Gigi Iorio / SplashNews.com)

“Başka bir kişiye olan sevgimi ifade etmenin o harika şeyi paylaşmaktan daha saf ve daha iyi bir yolu bilmiyorum, buna ‘kutsallık’ diyorum” diye ekledi. “Ben olsam yanında olurdum. Yedi saat değil, fikir. Yedi saate film ve akşam yemeği dahildir.”

Sting ve Trudie 1992’de evlendiler ve birlikte dört çocukları oldu. Onlar içerir miki39, Eliot32, Jake37 ve Giacomo27. “Kırılgan” şarkıcı aynı zamanda iki çocuğu da paylaşıyor: Yusuf46 ve Fuşya40, eski karısıyla Frances Tomelty. Bir keresinde, çocuklarının yıllar içindeki şöhretinden dolayı yaşadıkları zorluklardan bahsetmişti.

“Çocuklarımla birlikte büyük bir zenginlik ve başarı var – üzerlerinde büyük bir gölge var – bu yüzden benim çocuğum olmak hiç de piknik değil” dedi. Günlük posta 2014’teki kuluçka dönemi hakkında. “Bunu onlarla tartışırım; onlar için zor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/11/sting-reason-talking-sex-life-wife-trudie-styler-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir