Stevie Nicks ve Lindsey Buckingham, Christine McVie’nin Ölümünden Sonra Yeniden Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Stevie Nicks ve Lindsey Buckingham, Christine McVie'nin Ölümünden Sonra Yeniden Bir Araya Geldi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

altı hafta sonra Christine McVie‘nin 30 Kasım 2022’deki ölümünün ardından grup arkadaşları, onun inanılmaz müzikal mirasına bakmak için yeniden bir araya geldi. Eski çift Stevie Nickleri ve Lindsey Buckingham 9 Ocak Pazartesi günü Little Beach House Malibu’da hizmetten ayrılırken görüldü. TMZ. grup arkadaşı Mick Fleetwood da katılımda bulundu. Haber kaynağı, anma töreninden ayrılan üç kişinin de anılarını paylaştığını ve ikonik şarkıcıya saygılarını sunduklarını bildirdi. Baştan aşağı siyah ve gri bir fularla kasvetli görünen Stevie, dokunaklı bir şekilde tamamen açmış beyaz bir gül ve ayrı bir kırmızı gül taşıyordu. Binadan çıkarken meşhur uzun, sarı saçlarını dalgalar halinde omuzlarına atmıştı.

Stevie Nickleri
Stevie Nicks, 9 Ocak 2023’te Christine McVie için düzenlenen anma töreninde. (ARKA GRID)

1972-1976 yılları arasında Stevie ile meşhur olan Lindsay, kahverengi bir ceket, kot pantolon ve siyah tişört giyerken, Mick hizmete siyah bir fötr şapka ve sarı gömlekli siyah takım elbise giymişti. Christine, “kısa süreli bir hastalık” olarak tanımlanan bir durumun ardından Kasım ayında 79 yaşında bir hastanede vefat etti.

Resmi hesabından yapılan açıklamada, “Christine McVie’nin ailesi adına, size Christine’in ölümünü üzüntüyle bildiriyoruz. instagram sayfa okundu. “30 Kasım 2022 Çarşamba sabahı kısa süreli bir rahatsızlığın ardından kaldırıldığı hastanede huzur içinde vefat etmiştir. Ailesinin yanındaydı. Bu son derece acı verici zamanda ailenin mahremiyetine saygı duymanızı rica ediyoruz ve herkesin Christine’i kalplerinde tutmasını ve inanılmaz bir insanın ve evrensel olarak sevilen saygıdeğer bir müzisyenin hayatını hatırlamasını istiyoruz. RIP Christine McVie.”

Lindsay Buckingham
Lindsay Buckingham (arka ızgara)

Mick ve Stevie ayrıca ortak bildiri yayınladı ölümündeki “üzüntüyü” tarif edecek “kelime” olmadığını söyledi. Kısmen, “Gerçekten türünün tek örneği, özel ve ölçüsüz yetenekliydi” diye yazdı. “Onunla bir hayatımız olduğu için çok şanslıydık.” Lindsey, 1 Aralık 2022’de kendi sosyal medya hesabından Christine’in “ani ölümünün” “son derece yürek burkan” olduğunu yazdı.

Unutulmaz bir şekilde, Lindsey altyazılı portre yazısı 29 Kasım’da bir gün önce, “Ve günler değerli bir azınlığa iniyor. . .Eylül, Kasım . . .Ve bu birkaç değerli gün.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/10/stevie-nicks-lindsey-buckingham-reunite-after-christine-mcvie-death-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir