Steven Tyler, Nüks Ortasında ‘Güçlü Bir Destek Sistemine Sahip’, Diyor Arkadaş – Hollywood Life


Steven Tyler


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Steward Cook/ Shutterstock

Steven Tyler74, hazırlık yaparken bir nüksettikten sonra yakın zamanda gönüllü olarak rehabilitasyona girdi uçak ustasıuzun zamandır beklenen İkili Vahşi tur. Haber, grubun resmi Instagram hesabında paylaşıldı ve on yıldan fazla bir süredir ayık olduğu son dönemi boyunca toparlanma topluluğu arasında şok dalgaları gönderdi. Neyse ki, Steven’ın uzun zamandır bir arkadaşı söyledi HollywoodYaşam Bunun üstesinden gelmesine yardımcı olacak “güçlü bir destek sistemine” sahip olduğunu SADECE.

“Steven Tyler, iyileşme topluluğuna sürekli olarak geri dönen harika bir adam ve platformunu yıllar boyunca pek çok insana yardım etmek için kullandı.” RJ Holguin, Steven’ı 15 yılı aşkın süredir tanıyan biri, dedi. “Günün sonunda Steven bir insan. Yerinde güçlü bir destek sistemi var, ancak herhangi bir destek sisteminin zorlukları olabilir. Herkesin yolculuğu farklıdır. Gidip yardım alma kararından dolayı herkes onunla gurur duyuyor.”

Steven Tyler
Steven Tyler, 3 Nisan 2022’de California, Los Angeles’ta düzenlenen yıllık Grammy partisinde fotoğraflandı. (Shutterstock)

sahibi olan RJ’ye göre, 12 Adım Mağazam – Los Angeles merkezli bir kurtarma ürünleri perakendecisi – “Living on the Edge” rock’çısı her zaman topluma geri vermek için bir noktaya değindi. “2007’de Steven, Hollywood Bowl’da Aerosmith ile performans sergilemeye giderken mağazaya geldi. Ayıklığından gurur duyuyordu ve bu konuda açık sözlüydü,” dedi RJ. “Ondan bir tişört tasarlamasını ve imzalamasını istedim. Büyüyen bir bitki çizdi ve üzerine ‘Bir Günde Bir Gün, Luv Steven Tyler’ sözlerini yazdı. Onayıyla tasarımını kartpostal haline getirdik ve son 15 yılda buradan elde edilen geliri yerel rehabilitasyonlara bağışladık.”

Steven Tyler
Steven Tyler bu kartpostalı 2007’de Los Angeles’taki My 12 Step Store’u ziyaret ederken tasarladı. Buradan elde edilen gelir, yerel LA tabanlı rehabilitasyonlara bağışlanıyor. (12 Adım Mağazam)

Hayranların bildiği gibi, Steven ilk olarak 1980’lerde ayık kaldı ve 2000’lerin başına kadar ayık kaldı. Kısa süreli bir nüksetme yaşadı ve 2009’da ikinci bir nüksetme yaşayana kadar tekrar vagona bindi. Bunun üstesinden geldikten sonra, Steven o zamandan beri ayık kaldı. Hayranlarla paylaşılan açıklamada, “Birçoğunuzun bildiği gibi sevgili kardeşimiz Steven, uzun yıllar ayıklığı üzerinde çalıştı. Aşamaya hazırlanmak için yapılan ayak ameliyatı ve süreç boyunca ağrı tedavisinin gerekliliği, yakın zamanda nüksetmiş ve sağlığına ve iyileşmesine konsantre olmak için gönüllü olarak bir tedavi programına girmiştir” denildi.

Ek olarak Aerosmith, hayranlarına grubun canlı performansını görmek için beklemek zorunda kalacaklarını, çünkü şarkılarının başlangıcını iptal etmeye karar verdiklerini söyledi. İkili Vahşi 17 Haziran’da Las Vegas, Nevada’da başlayacak olan tur. yapı.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/steven-tyler-relapse-support-system/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir