Steve Harvey 15. Yıldönümü İçin Karısı Marjorie’ye Aşk Mektubu Kalemler – Hollywood Life


Steve Harvey


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Steve Harvey65 yaşındaki eşine duygusal aşk mektubu yazdı marjorie harvey 15. evlilik yıldönümleri şerefine. 65 yaşındaki Steve, “Neredeyse yirmi yıl geçti ve o günlerin her birinde kendimi şanslı hissettim” diye başladı. iyi temizlik21 Haziran’da yayınlanan Temmuz/Ağustos 2022 sayısı. Komedyen, “Bağlantımızı kelimelerle anlatabilir miyim bilmiyorum ama deneyeceğim” diye ekledi.

Steve Harvey
Steve Harvey ve eşi Marjorie, 42. yıllık Gündüz Emmy Ödülleri’nde (Fotoğraf: Shutterstock)

Steve, Marjorie ile 1987’de Memphis’teki stand-up gösterilerinden birinde nasıl tanıştıklarını hatırladı, ancak birbirlerinden ayrıldılar ve iletişimlerini kaybettiler. “İlk sefer istediğimiz gibi sonuçlanmadı. Evsiz kaldım, param bitti ve başım belaya girdi” diye yazdı. “İşler benim için ters gitti ve sana ulaşmanın hiçbir yolu yoktu, bu yüzden öylece ortadan kayboldum.” bu Ünlü Aile Davası sunucu, ikilinin 2005’te nasıl “yeniden bağlantı kurduğunu” kaydetti ve Marjorie sayesinde Steve “nihayet baştan başlayabileceğim birine sahip oldu.”

Yedi çocuk babası, “Benimle o sipere girmeye ve benimle büyümeye istekliydin,” dedi. “Tekrar bir araya geldiğimizde daha da iyiydi çünkü birbirimizi tanıyorduk. Sadece mükemmel bir uyumdu. Açıklaması zor. İş değildi. Birlikte olmak zor değildi. Her zaman güldük. Beni mutlu ettin. seni mutlu ettim. Tüm boşluklarını doldurdum. Kesinlikle tüm boşluklarımı doldurdun. Benim için piliç olduğunu anlamam uzun sürmedi.”

Steve Harvey
Steve Harvey ve eşi Marjorie, Mayıs 2013’te Hollywood Walk of Fame töreninde (Fotoğraf: Shutterstock)

Steve, saygı duruşunda Marjorie’ye kendisine “barış” verdiğini ve başarılı televizyon ve komedi kariyerinde onu desteklediğini söyledi. Ayrıca annelik becerilerini de alkışladı (Steve, Marjorie’nin kızı da dahil olmak üzere üç çocuğunu evlat edindi. Lori HarveyHaziran 2007’de evlendikten sonra) ve çocuklarını “hiç anlamadığım bir şekilde anladığını” söyledi, ama seni örnek alıyorum.

Steve, “Size teşekkür etmek istiyorum, çünkü sensiz hayatımın böyle olmasına imkan yok,” diye devam etti Steve. “Sana bir minnet borcum var çünkü hayatımı değiştirdin. İnsanlar bunu söylediğimi duymaktan bıktıysa, sorun değil. Gerçekleri değiştirmez. Bugün olduğum yerde olmamın Allah’ın lütfu dışında en büyük tek sebebi sensin. Sen osun. Her şeyimi kaybedersem, benimle kalacaksın ve yeniden inşa edecekmişiz gibi hissediyorum. Aslında, yapacağını biliyorum. Ah, Steve.”

Marjorie’den önce Steve, marcia harvey ve sonra Mary Shackelford. Bu evliliklerden dört biyolojik çocuğu var ve ardından Marjorie’nin üç çocuğuna gururlu bir üvey baba. O ve 25 yaşındaki Lori arasında özellikle yakın bir baba-kız bağı var.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/steve-harvey-love-letter-wife-marjorie-anniversary/

Yorum yapın

SMM Panel