Steve Guttenberg ‘3 Men & A Baby’ ve ‘The Goldbergs’: Exclusive’den Konuşuyor – Hollywood Life


Steve Guttenberg


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Steve Guttenberg geri dönüyor Goldberg’ler sevgili 1980’lerin filmini onurlandırmak için Üç Adam ve Bir Bebek mümkün olan en destansı şekilde. 64 yaşındaki oyuncu, dizinin 11 Ocak tarihli bölümünde Dr. ABC durum komedisiorijinal olarak birlikte oynadığı ikonik “Goodnight Sweetheart” sahnesini yeniden yaratacağı yer Tom Selleck ve Ted Danson. Steve’le konuştum HollywoodYaşamı ÖZEL ve 35 yıl sonra sevilen film anını yeniden yaratmak “gerçekten eğlenceliydi” dedi.

Steve bize, “Birlikte çalıştığım iki adam çok tatlı ve çok akıllıydı,” dedi. Goldberg’ler yıldızlar Truva Gentile ve Sam Lerner onunla sahneyi kim yaptı. “Ve ekip gerçekten rahattı ve çok uyumluydu. Ben de bunu yaparken çok eğlendim” dedi.

Steve Guttenberg
Steve Guttenberg “Goldbergs” filminde (Fotoğraf: ABC)

Sezon ortası galasında Goldberg’ler, Dr. Katman, Goldberg’lerin ailesinin evini ziyaret eder ve Barry ile Geoff’in bebek Muriel’i uyutmasına yardım eder. “Goodnight Sweetheart” şarkısını söylemeye başlar ve Barry ve Geoff, ne kadar şaşırmış olsalar da, klasik melodiyi söylemeye katılırlar. Hayranlar, 11 Ocak’taki bölümde bu komik anın canlandığını görecek.

Steve ayrıca HL’ye destansı sahne hakkında “Gerçekten eğlenceli ve çok garip” dedi. “Söylemem gereken şey bu. Bu son derece tuhaf. Sonunda Sam çok ama çok komik bir şey söylüyor,” diye alay etti. “Ve bunu gördüğünde, bundan keyif alacaksın.”

Geriye dönüp bakmak Üç Adam ve Bir BebekSteve, filmin büyük bir hit olacağını hemen anladığını söyledi. Komedi filmi, Steve, Tom ve Ted’in oynadığı, içlerinden birinin aşk çocuğu olunca hızla büyümek zorunda kalan üç olgunlaşmamış bekarı konu alıyor. “Harika bir hikayeydi. İzlemesi kolaydı,” dedi Steve film hakkında. “Tom ve Ted’in süperstar olduklarını biliyordum, bu yüzden o ikisi tarafından korunacaktım. Ve Leonard Nimoy parlak bir yönetmendi. Bu yüzden çok iyi durumda olduğumuzu biliyordum.”

Steve Guttenberg
Steve Guttenberg “Üç Adam Ve Bir Bebek” filminde (Fotoğraf: Buena Vista/Everett Koleksiyonu’nun izniyle)

Üç Adam ve Bir Bebek hayranlar, Steve’in üçüncü bir film çekmeye hazır olduğunu duyunca çok sevinecekler. Olay örgüsü için bile bir fikri var! “Üç büyükbaba ve bir torun yapmayı çok isterim. Mary’nin evlendiği bu tür ‘Gelinin Babaları’nı seviyorum. Büyük bir hit olacağını düşünüyorum” dedi.

Steve aynı zamanda yaklaşan Lifetime filmi ile meşgul. Kocanızı Nasıl Öldürürsünüz?, burada karısı tarafından öldürülen bir adamı oynuyor. Steve, özellikle birlikte çalışmak için projeye imza attığını söyledi. Cybill Çoban, 72. “Ne harika bir hanımefendi. Akıllı. Akıllı,” dedi. “Zanaatı gerçekten önemseyen harika bir aktör. Onunla çalışmak harika bir deneyimdi.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/11/steve-guttenberg-three-men-and-a-baby-the-goldbergs-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir