Stephen ve Ayesha Curry Kıskanılacak Evliliklerini Nasıl Gerçekleştiriyor?


Çift, 2017 yazında romantik bir kaçamak için Paris’e ve Como Gölü’ne gittikleri veya Sevgililer Günü için Cabo San Lucas’a yalnızca yetişkinlere yönelik gezileri gibi, ellerinden geldiğince sadece ebeveynler için zaman ayırmaya özen gösteriyorlar. Gün.

Ve daha yakın zamanda, HBO Max gerçeklik serisinde oynayarak, şimdiye kadarki en büyük maceralarından birine başladılar. Dün gece hakkındaİkilinin diğer üç ünlü çifti kokteyl dolu oyun gecelerine ev sahipliği yaptığı .

Ayesha, Jason’ın Steph’in bir sporcunun karısına gözle görülür bir şekilde aşık olmasını havalı hale getirmeye yardım ettiğine dair değerlendirmesine katılıyor.

“Bence o asla o çevredeki klişe adam olmadı. Bunu havalı yaptığı için onunla gurur duyuyorum,” dedi gülerek. Gururlu bir ev kadını, ideal randevu gecesi çocukları erken yatırmak, evde kalmak, “ve sadece şarap içip, televizyon izlemek ve sadece sarılmak”.

Steph’in yaptığı en romantik şey? Anneler Günü’nde yatakta kahvaltı, Ayesha’nın yemek kitabından tarifler hazırlamak. Jason’a “Ve onun için erken kalkması büyük bir şey,” dedi. “Yani bunu yaptığında benim için gerçekten çok özel oluyor ve bunun için çok çaba harcıyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/926708/how-stephen-and-ayesha-curry-have-defied-the-basketball-couple-curse-and-make-their-marriage-work?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel