Stephen ‘tWitch’ Patronu Ölmeden Önce Eşinden Bir Çocuk Daha İstiyor – Hollywood Life


Stephen “twitch” Patron o ve karısı ortaya çıktı Allison Holker Patron, 34, trajik ölümünden sadece bir ay önce başka bir çocuk istiyordu. 13 Aralık’ta 40 yaşında intihar ettiği öne sürülen DJ ve eşi, sosyal medyaya çıktı. Jennifer Hudson Gösterisi Kasım ayında tanıştılar ve birbirleriyle tanışmaları, aşklarının nasıl ilerlediği ve geleceğe dair umutları hakkında konuştular. “Küçük bebekleri seviyorum, onları seviyorum. Bu sürekli bir konuşma, ”dedi ev sahibine Jennifer Hudson o zaman.

Allison, “Sanırım bir tane daha denemeye başlamayı çok isteriz,” diye ekledi. tarihinde tanışan çift, hayatını kaybettiği sırada Yani Dans Edebileceğini Düşünüyorsunzaten dahil olmak üzere üç çocuğu paylaştı Weslie14, Allison’ın önceki ilişkisinden olan kızı ve Maddox6 ve Zaya3. Stephen, Allison ile evlendikten sonra Weslie’yi evlat edinmişti.

Stephen Patron, Allison Patron
Stephen ve Allison bir etkinlikte. (Everett Koleksiyonu)

2013’te evlenen Stephen ve Allison, ailelerini genişletmekten bahsetmenin yanı sıra, Stephen’ın müstakbel eşi tanıştıktan kısa bir süre sonra, yakın tarihli röportajları sırasında başlangıçta ona karşı hamleler yapmaya çalıştığında Stephen’ın ne kadar “habersiz” olduğu hakkında şaka yaptılar. Sonunda ondan ne kadar hoşlandığını anladı ve çıkmaya başladılar. Allison, “Kapıyı kilitlediğinde beni dans pistine çıkardı ve o zamandan beri birlikteyiz,” diye onayladı.

Acı-tatlı röportaj videosu, Stephen hakkındaki şok edici haberin Çarşamba günü kamuoyuna duyurulmasından bu yana ortalıkta dolaşıyor. Allison samimi bir açıklama yaptı. İnsanlar bu onun ölümünü doğruladı ve onun yıkımını paylaştı. “Kocam Stephen’ın bizi terk ettiğini en derin üzüntüyle paylaşmak zorundayım” dedi. “Onun anısını onurlandırmadığımız bir gün olmayacağına eminim. Kendim ve özellikle üç çocuğumuz için bu zor dönemde mahremiyet istiyoruz.”

Stephen Boss, Allison Boss, Çocuklar
Stephen ve Allison çocuklarıyla birlikte. (Everett Koleksiyonu)

Aile, arkadaşlar ve hayranların sosyal medyadan Stephen’ı anmalarıyla dolup taşan günün ilerleyen saatlerinde, Los Angeles Polis Departmanı Çavuş Borihana söylenmiş HollywoodYaşamı polisin 13 Aralık Salı günü yerel bir motele yapılan ambulans çağrısına yanıt verdiği. Ceset, LA İlçe Adli tabibine teslim edildi, ”dedi Stephen’ın ölüm nedenine atıfta bulunarak.

Siz veya tanıdığınız biri krizdeyse, Ulusal İntihar Önleme Hattı 1-800-273-TALK (8255) numaralı telefondan veya 741741’e TALK yazıp Kriz Metin Hattı ile iletişime geçin.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/stephen-twitch-boss-wanted-another-child-wife-month-death-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir