Stephen ‘tWitch’ Boss’un Ölüm Nedeni – Hollywood Life


Stephen 'tWitch' Boss'un Ölüm Nedeni - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Scott Kirkland/Shutterstock

Stephen “tWitch” Boss’un Los Angeles County Medical Examiner tarafından alınan adli tıp raporuna göre, ölüm nedeni resmi olarak “kafaya kurşun yarası” olarak belirlendi. Sayfa Altı. Rapor ayrıca intihar ederek öldüğünü ve şüpheli bir faul olmadığını doğruladı. 13 Aralık Salı günü vefat ettiğinde 40 yaşındaydı.

Stephen 'tWitch' Boss'un Ölüm Nedeni - Hollywood Life
Stephen 13 Aralık Salı günü öldü. (Scott Kirkland/Shutterstock)

tWitch’in ölümünün ardından LAPD Çavuş Borihana söylenmiş HollywoodYaşamı polis memurlarının 13 Aralık Salı günü bir motelde ambulansla ölmesi için saat 23:30’da sevk edildiğini söyledi. Ceset Los Angeles Adli Tıp Kurumu’na teslim edildi” dedi.

Stephen öldükten sonra dul eşi Allison Holker dokunaklı bir ifadeyle kaybının yasını tuttu İnsanlar. “Stephen girdiği her odayı aydınlattı. Ailesine, arkadaşlarına ve topluma her şeyden çok değer veriyordu ve sevgi ve ışıkla liderlik etmek onun için her şeydi. O ailemizin bel kemiği, en iyi eş ve babasıydı ve hayranları için bir ilham kaynağıydı” dedi. “Stephen, seni seviyoruz, özlüyoruz ve her zaman son dansı senin için saklayacağım.”

Stephen, eşi ve üç çocuğu tarafından hayatta kaldı: tatlım 14, maddox, 6 ve Zaya, 3. Allison ifadesinde mahremiyet istedi. “Onun anısını onurlandırmadığımız bir gün olmayacağına eminim. Kendim ve özellikle üç çocuğumuz için bu zor dönemde mahremiyet istiyoruz” dedi.

Ellen DeGeneres, tWitch’in talk şovunda DJ’liğini yaptığı kişi, aynı zamanda ikisinin kucaklaştığı bir fotoğrafı yayınlayarak yardımcısına duygusal bir saygı duruşunda bulundu. instagram. “Kalbim kırıldı. tWitch saf sevgi ve ışıktı” diye yazdı. “O benim ailemdi ve onu tüm kalbimle sevdim. Onu özleyeceğim.”

Ellen dışında pek çok SYTYCD jüri üyeleri, yarışmacılar ve daha fazlası dansçıya övgülerini paylaştı. jojo siwa kendisi için ne kadar önemli olduğunu yazan bir anma ilanı yayınlayan yıldızlar arasındaydı. “tWitch sadece benim için değil ÇOK kişi için en iyi arkadaş ve akıl hocasıydı. SYTYCD’de birlikte çalışmaya başladığımız zamanı asla unutmayacağım, hayatımda öyle bir ışık oldu ki, doğduğumdan beri örnek aldığım biri en iyi arkadaşlarımdan biri oldu” diye yazdı kısmen. “Artık daha iyi bir yerde olduğunu biliyorum ama hepimiz seni çok özleyeceğiz.”

Siz veya tanıdığınız biri krizdeyse, Ulusal İntihar Önleme Hattı 1-800-273-TALK (8255) numaralı telefondan veya 741741’e TALK yazıp Kriz Metin Hattı ile iletişime geçin.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/stephen-twitch-boss-cause-of-death/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir